main image: Spotkanie dla Architektów i Projektantów we Wrocławiu
W czwartek 12 maja 2022 r. mieliśmy przyjemność wziąć udział we wrocławskiej edycji Pikniku Architekta i Projektanta. Spotkanie było doskonałym pretekstem do interesujących rozmów na temat designu, wymiany poglądów na temat obowiązujących trendów i zapoznania się z nowinkami ze świata aranżacji wnętrz. Dla uczestników przygotowano ciekawe prezentacje, kreatywne warsztaty, pyszny poczęstunek z zapachem aromatycznej kawy w tle.

Piknik Architekta i Projektanta to cykliczne wydarzenie organizowane w różnych miastach Polski przez TMSYS, Archline.xp oraz Kler. Podczas spotkania we Wrocławiu, uczestnicy mieli okazję poznać ekspertów i porozmawiać o nowościach w designie, o technologiach, które można wykorzystać w codziennej pracy architekta i projektanta. Nie zabrakło warsztatów i ciekawych prezentacji.

Na wspólnej przestrzeni salonu Halupczok & Kler nasz zespół zaprezentował najnowsze trendy, które dominują obecnie w projektowaniu mebli kuchennych. Z ogromnym zaintereswaniem spotkaly się autorskie fronty meblowe Halupczok o nieregularnie falowanym wzorze oraz te, które w całości powstały w procesie odzysku drewna. Przygotowaliśmy także loterię prezentową, którą umilał drobny poczęstunek w towarzystwie aromatu autorskiego blendu kawy Halupczok Excellence.

Salon Halupczok we Wrocławiu mieści się w Alei Bielany. Odwiedzający to miejsce mogą podziwiać bogatą ekspozycję kuchni, wśród których znaleźć można między innymi kolekcję Marrone, Toscana czy Eleganza.

Znajdź najbliższy salon

Odwiedź nas

Współpraca zagraniczna

Zostań partnerem Halupczok

Veneta Cucine

Włoskie meble kuchenne