main image: Spotkanie dla architektów i projektantów w Bielsku-Białej
W drugiej połowie marca w salonie Halupczok Bielsko-Biała w Mera Galerie Wnętrz mieliśmy przyjemność spotkać się z architektami i projektantami podczas inspirującego wieczoru poświęconego materiałowym nowościom.

Spotkanie było doskonałym pretekstem do wymiany poglądów na temat aktualnych trendów dominujących w projektowaniu wnętrz kuchennych oraz do zapoznania się z nowościami w ofercie marki Halupczok.

Dokładamy wszelkich starań, aby na bieżąco informować naszych klientów i kontrahentów o nowinkach ze świata designu i projektowania wnętrz.

Cyklicznie uczestniczymy w różnego rodzaju imprezach branżowych, spotkaniach i targach.

Dziękujemy serdecznie wszystkim gościom za przybycie na spotkanie i mamy nadzieję, że kolejne pokazy spotkają się z równie dużym zainteresowaniem.

Miłośników pięknie zaaranżowanych przestrzeni, którzy nie mieli okazji towarzyszyć nam w spotkaniu, zapraszamy do odwiedzenia bielskiego salonu Halupczok i osobistego doświadczenia innowacyjnych rozwiązań stosowanych w meblach kuchennych.

Salon mebli kuchennych Halupczok Bielsko-Biała znajduje się w galerii wnętrz Mera, która została otwarta pod koniec roku 2018. Marka Halupczok w Bielsku- Białej funkcjonowała już jednak w innej lokalizacji od roku 2013. Ekspozycja kuchni jest bardzo bogata. W salonie można zobaczyć  modele nowoczenych mebli kuchennych takie jak: Industria, Marsala, Eleganza, Grazia, Siena/Perugia i Liguria oraz klasyczną kuchnię Bristol.

 

Znajdź najbliższy salon

Odwiedź nas

Współpraca zagraniczna

Zostań partnerem Halupczok

Veneta Cucine

Włoskie meble kuchenne