main image: MADERA – WYBÓR ARCHITEKTA 2021
Znamy już finalistkę tegorocznego plebiscytu "Wybór architekta". Kolekcję MADERA w ciemnej oprawie, nowość w produktowym portfolio Halupczok, architekci i projektanci wnętrz uznali za swoją faworytkę. Do plebiscytu "Wybór Architekta" ogłoszonego z okazji premiery kolekcji 2021 marki Halupczok, zaproszono wytrawnych estetów i ekspertów nietuzinkowych aranżacji wnętrz. Kuchnia Madera stanęła w szranki z FENICE, drugą kolekcją, równolegle świętującą swój debiut. Ocenie podlegały: wzornictwo, koncepcja projektu, funkcjonalność i innowacyjność rozwiązań oraz ogólne wrażenie estetyczne.

Tak, jak co roku marka Halupczok prezentuje światu nowe kolekcje mebli kuchennych, tak tradycją stał się plebiscyt „Wybór architekta” towarzyszący ich premierze. Nie inaczej stało się jesienią tego roku, gdy światło dzienne ujrzały kolekcje 2021- Madera i Fenice. Laureatką i wyborem architektów okazała się kolekcja MADERA w ciemnej oprawie, nowość w produktowym portfolio Halupczok, którą architekci i projektanci wnętrz uznali za swoją zdecydowaną faworytkę. Nieprzemijające piękno natury znajduje w jej projekcie swoje odbicie.  Nieregularnie pofalowane, drewniane fronty o intrygującej, głębokiej barwie to ozdobny akcent definiujący wyrazisty charakter tej kolekcji. Spektakularny koloryt harmonijnie zestawiony matową czernią jest efektem technologii lakierowania specjalnie opracowanej dla tego projektu. Umożliwiła ona w procesie manualnego nałożenia warstwy patyny wydobycie naturalnego rysunku drewna.

W tegoroczym plebiscycie „Wybór Architekta” ogłoszonym z okazji premiery kolekcji 2021, Madera stanęła w szranki z drugą nowością- złotą kuchnią Fenice. Walka była niezwykle zacięta, a punktacja zmieniała się z dnia na dzień. Finalnie przewagą zaledwie kilku głosów wnętrzarscy eksperci wskazali na kolekcję Madera, doceniac jej naturalną kolorystykę i układ funkcjonalny. Połączono tutaj estetykę z funkcją zestawiając wyrafinowany design z innowacyjnymi urządzeniami AGD marki Miele, nagradzanym okapem marki Falmec oraz baterią i zlewem wraz z akcesoriami Blanco.

Ponad pół setka architektów oddała swój głos w plebiscycie, jednoznacznie wskazując na inspirowaną pięknem natury kolekcję Madera. Ocenie podlegało wzornictwo, koncepcja projektu, funkcjonalność i innowacyjność rozwiązań oraz ogólne wrażenie estetyczne. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w ankiecie i gratulujemy 10 zwycięzcom wyłonionym spośród uczestników. Już wkrótce na ich ręce trafią prezentowe zestawy ufundowane przez markę Halupczok oraz Blanco- jednego z Partnerów premiery kolekcji 2021 oraz Patronów medialnych wydarzenia, magazynów: Elle Decoration, Dobre Wnętrze, Czas na Wnętrze oraz Weranda.
Tych, którzy nie mieli okazji wyrazić swój „Wybór architekta” zapraszamy do osobistego odwiedzenia Madery (salon Halupczok Katowice)  oraz Fenice (Halupczok Warszawa Targówek) i poddania ich indywidualnej ocenie.

Znajdź najbliższy salon

Odwiedź nas

Współpraca zagraniczna

Zostań partnerem Halupczok

Veneta Cucine

Włoskie meble kuchenne