main image: ADRIANY 2021 rozdane
W marcu br. rozstrzygnięto 11. edycję plebiscytu marki Halupczok - "Adriany" 2021. Statuetka od lat jest wyróżnieniem dla tych członków Zespołu, którzy perfekcję w dążeniu do doskonałości, przekuwają w codzienną motywację do działania.

Tegoroczni finaliści 11. edycji plebiscytu „Adriany” to pasjonaci, którzy perfekcję w dążeniu do doskonałości przekuwają w codzienną motywację do działania. Statuetka jest potwierdzeniem ich wyjątkowego zaangażowania w działania na rzecz firmy. Począwszy od inauguracyjnej edycji w 2012 r., zespoły projektowo-handlowe sieci salonów firmowych Halupczok oraz pracownicy siedziby co roku zmagają się o to cenne trofeum.

W tym roku na podium stanęły cztery zespoły salonów – Gdańsk i Katowice w kategorii „Najlepszy duży salon” oraz Kalisz i Gliwice, jako „Najlepsze małe salony”. Za imponujący udział w budowaniu sukcesu firmy nagrodzono również sześć osób, na co dzień pracujących w siedzibie firmy na Opolszczyźnie. Tytuł „Najlepszy Projektant” oraz „Najlepszy Handlowiec” trafiły do (odpowiednio) Pauliny Wasilewskiej i Joanny Dix, ze studia Halupczok Gdańsk.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich zwycięzców!
Więcej o plebiscycie przeczytać można w najnowszym wydaniu Magazyn Halupczok (1/2022), który dostępny jest w druku we wszystkich salonach marki oraz e-wersji.

Znajdź najbliższy salon

Odwiedź nas

Współpraca zagraniczna

Zostań partnerem Halupczok

Veneta Cucine

Włoskie meble kuchenne