main image: Kuchnia w stylu nowoczesnym – uniwersalna elegancja
Popyt na nieruchomości mieszkaniowe utrzymuje się w Polsce na wysokim poziomie. Inwestorów coraz częściej interesuje zakup mieszania i odnowienie go w celu zwiększenia wartości nieruchomości. Kuchnia w stylu nowoczesnym z pewnością pozwala osiągnąć ten efekt.

Kuchnia w stylu nowoczesnym – definicja

Zacznijmy od wyjaśnienia co dokładnie kryje się pod pojęciem nowoczesnego stylu w kuchni. Nowe meble czy sprzęty z najnowszej kolekcji nie gwarantują utrzymania wnętrza w takiej stylistyce. Co odróżnia klasyczną kuchnię od tej utrzymanej w nowoczesnym stylu? Różnicę widać już na pierwszy rzut oka. Klasyczna kuchnia to projektowe detale, wykonane niejednokrotnie ręcznie przez stolarskich rzemieślników, wyeksponowane domowe bibeloty i rodowe zastawy, definiujące osobowość użytkowników. Kuchnia w stylu nowoczesnym ma wygląd uniwersalny, pozbawiony tych wyróżników. Gładkie powierzchnie, brak zbędnych sprzętów i podstawowe kolory – oto co charakteryzuje kuchnię w stylu nowoczesnym. Przykładem takich aranżacji mogą być uniwersalnie wykończone penthousy czy styl jak z nowo wybudowanego apartamentu na wynajem. Co charakterystyczne, tego typu kuchnie pojawiają się najwcześniej w latach 80. i odpowiadają nowym czasom i idącym za nimi nowym potrzebom.

VALENTIA – to esencja nowoczesnej kuchni. Wyeksponowanie naturalnego piękna drewna nieustannie zachwyca.

Kuchnia w stylu nowoczesnym – jak ją urządzić?

W kuchni przede wszystkim liczy się funkcja, a więc największe znaczenie ma projekt, na podstawie którego powstanie gotowa kuchnia. Jeśli na tym etapie zabraknie odpowiednio ergonomicznych rozwiązań – pojemnych schowków, funkcjonalnych szafek i szuflad, później nie sposób będzie zapanować nad chaosem kuchennych sprzętów. Halupczok udostępnia swoim klientom konsultację na etapie projektu, stworzenie koncepcji i dopasowanie najbardziej optymalnych i autorskich rozwiązań marki do konkretnego wnętrza. Na koniec meble zostaną zamontowane przez profesjonalistów. To idealne rozwiązanie dla Inwestorów chcących wykończyć w szybki i profesjonalny sposób mieszkanie dla siebie, jak i pod wynajem. Zapraszamy po szczegóły tego pakietu do sekcji: Zamów kuchnię on-line.

GRAZIA – kuchnia w stylu nowoczesnym to rozwiązanie zarówno do dużych, jak i małych wnętrz.

Biel – ponadczasowe rozwiązanie

Biała kuchnia w stylu nowoczesnym – można ją spotkać w większości lokali na wynajem krótko- i długoterminowy. Skąd taka popularność tego rozwiązania?

  • łatwo utrzymać ją w czystości,
  • jest uniwersalnym tłem dla dowolnych dodatków,
  • jest w niej jasno, bo światło odbija się od białych frontów,
  • proste rozwiązania są uznawane za najbardziej szlachetne,
  • ożywia i dodaje wrażenia schludności tam, gdzie wcześniej go brakowało.
CALABRIA – biel to uniwersalne tło dla dowolnych dodatków.

Biała kuchnia w stylu nowoczesnym to idealne rozwiązanie do mieszkań na wynajem. Lokatorzy czują się pewnie, widząc minimalistyczne wzornictwo, oszczędne formy- stonowane barwnie fronty meblowe i blaty, zamiast tradycyjnej sztukaterii i śladów stylistycznych upodobań poprzednich właścicieli. Wśród prostych mebli mogą umieścić dowolne dodatki, wprowadzając do nowoczesnej kuchni własny styl i z miejsca czując się jak w domu.

Kuchnia w stylu nowoczesnym z wyspą

Kuchnia w stylu nowoczesnym z wyspą to bardzo popularne i funkcjonalne rozwiązanie. Sporo miejsca wokół wyspy pozwala wygodnie gotować ze znajomymi czy dla rodziny. Dodatkowy blat i elementy, które można wysuwać czy rozsuwać, ułatwiają na co dzień swobodne poruszanie się w takiej kuchni nawet kilku osobom naraz.

LUCCA VETRO – wyspa z praktycznymi półkami ekspozycyjnymi pozwala mieć pod ręką wszystko, czego potrzebujemy.

Według badań nawet co trzeci Polak marzy o kuchni w stylu nowoczesnym z wyspą. W naszych salonach znajdą Państwo gotowe, inspirujące realizacje tego typu rozwiązań. Nasi projektanci pomogą w dopasowaniu aranżacji skrojonej na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań.

Znajdź najbliższy salon

Odwiedź nas

Współpraca zagraniczna

Zostań partnerem Halupczok

Veneta Cucine

Włoskie meble kuchenne