main image: Veneta Cucine – włoska marka dostępna w ofercie Halupczok
Firma Halupczok nieustannie się rozwija. Z zapałem śledzimy najnowsze trendy i projektujemy coraz to śmielsze rozwiązania dla naszych klientów. Chcemy, żeby nasza oferta była funkcjonalna i urozmaicona, dlatego nawiązaliśmy współpracę z marką Veneta Cucine, liderem włoskiej branży meblarskiej i obecnie jesteśmy jedynym przedstawicielem tej marki w Polsce. Sprawdź, czym wyróżniają się włoskie meble kuchenne Veneta Cucine!

Veneta Cucine – co to za marka?

Zastanawiasz się, dlaczego właśnie Veneta Cucine? Otóż ta funkcjonalna i niebanalna kolekcja mebli kuchennych stanowi doskonałe uzupełnienie oferty Halupczok. Połączenie włoskiego designu z polskim rzemiosłem pozwala wydobyć z wnętrza jego prawdziwy potencjał. Meble kuchenne Veneta Cucine charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i wyjątkową dbałością o szczegóły.

Firma Veneta Cucine została założona w 1967 roku w rejonie Treviso. Na początku było to lokalne, rodzinne przedsiębiorstwo, jednak wraz z biegiem lat firma bardzo się rozwinęła i obecnie jest jedną z najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek wśród włoskich producentów mebli kuchennych.

Veneta Cucine oferuje różne linie produktów, których wysoką jakość, bezpieczeństwo i ekologiczność potwierdzają liczne certyfikaty. Oferta obejmuje zarówno klasyczne i eleganckie kuchnie, jak i nowoczesne kompozycje, które zachwycają prostotą formy i funkcjonalnością.

Veneta Cucine, kolekcja Milano, fot. Halupczok

Meble Halupczok – wyłączny przedstawiciel Veneta Cucine w Polsce

Decyzja o włączeniu produktów Veneta Cucine do naszego portfolio wynika z posiadania wspólnej wizji tworzenia niepowtarzalnych kuchni oraz wspólnych wartości. Do tej współpracy wnosimy nasze bogate doświadczenie w projektowaniu eleganckich, ponadczasowych i funkcjonalnych mebli. Wszystko po to, abyśmy mogli zaoferować naszym klientom holistyczne doświadczenie, które obejmuje nie tylko etap projektowania, ale także realizację marzeń o idealnej kuchni.

Kuchnie Veneta Cucine to idealny wybór dla miłośników włoskiego designu. W ofercie znajdziesz wiele inspirujących projektów, które łączą w sobie najwyższej jakości materiały, bogatą kolorystykę, autentyzm i ponadczasową elegancję. Firma Veneta Cucine dużą wagę przywiązuje do jakości i dbałości o środowisko naturalne. Dlatego wszystkie procesy produkcyjne są realizowane zgodnie z bardzo wysokimi standardami i restrykcyjnymi normami jakości.

Blaty i fronty kuchenne oferowane przez tego producenta są poddawane unikatowym procesom antybakteryjnym. Firma stosuje również ekologiczne lakiery wodne o niskiej wartości emisji substancji toksycznych, a komponenty drewniane, wykorzystywane do produkcji mebli kuchennych powstają w wyniku odzyskiwania surowców z produktów odpadowych.

To właśnie dlatego, uznaliśmy, że współpraca z firmą Veneta Cucine będzie korzystna dla naszych klientów i pozwoli nam jeszcze lepiej wpasowywać się w ich potrzeby i oczekiwania.

Veneta Cucine, kolekcja Iconica, fot. Halupczok

Veneta Cucine w meble Halupczok – jakie projekty kuchni znajdziesz w naszej ofercie?

Kuchnie Veneta Cucine to doskonałe połączenie wyczucia stylu, smaku i elegancji. Od teraz nasi klienci mogą wybierać spośród wielu oryginalnych projektów. Włoskie meble kuchenne Veneta Cucine wniosą do Twojego wnętrza niepowtarzalną atmosferę i pozwolą optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń.

Wyjątkowo pięknie prezentuje się na przykład kuchnia Iconica. Podstawą tej aranżacji są wysokie szafki w wersji zamkniętej i otwartej, które możesz wykorzystać do podzielenia przestrzeni w preferowany przez Ciebie sposób. Na uwagę zasługuje również duża i przestronna wyspa kuchenna o nowoczesnym designie.

Kolejną ciekawą propozycją jest kuchnia Milano, która świetnie łączy jasne, stonowane kolory z ciepłem naturalnego drewna i subtelnym podświetleniem półek. Natomiast rama o zmniejszonej grubości przyczynia się do ogólnego efektu minimalistycznych linii i tym samym doskonale współgra z drewnianymi elementami wykończeniowymi.

Włoskie meble kuchenne to doskonały wybór do modnych i ponadczasowych wnętrz. Sprawdź naszą ofertę kuchni Veneta Cucine i zobacz, co ciekawego dla Ciebie przygotowaliśmy!

Znajdź najbliższy salon

Odwiedź nas

Współpraca zagraniczna

Zostań partnerem Halupczok

Veneta Cucine

Włoskie meble kuchenne