main image: Państwa satysfakcja – naszym największym sukcesem
"Jedyną drogą do tworzenia wielkich rzeczy, jest kochanie tego co się robi". Te słowa wypowiedziane przez twórcę firmy Apple doskonale oddają biznesowy charakter marki Halupczok, gdzie szacunek do drewna i rzemieślniczego kunsztu wpisany jest na stałe w misję firmy. Od blisko 16 lat z pasją tworzymy unikatowe meble na wymiar, by budzić emocje, cieszyć i zachwycać, a wszystko to ujęte w jedno - satysfakcję klientów - stanowi największy sukces naszego Zespołu.

Jako Zespół serdecznie dziękujemy za wspaniałe słowa uznania, które napływają od Państwa zarówno drogą emailową, jak i poprzez kanały mediów społecznościowych- są prawdziwym wiatrem dla naszych biznesowych skrzydeł. Trudno nam w pełni wyrazić radość, jaką wywołują w nas te opinie, budując poczucie spełnienia misji tworzenia pięknych i funkcjonalnych wnętrz, jakiej jesteśmy wierni od 16 lat.

Dziękujemy za zaufanie, jakim niezmiennie obdarzacie nasz Zespół zapraszając do serca swego domu. Ta wspólna podróż, dzięki Waszym oczekiwaniom, pomysłom oraz marzeniom, stanowi nie tylko wspaniałą inspirację, ale i ciekawe wyzwanie. Dzięki Państwu, możemy tworzyć i oferować niepowtarzalne, luksusowe aranżacje kuchenne.

Przykładamy niezwykłą wagę, by na każdym etapie prac nad kuchnią Zespół Halupczok otaczał Państwa troskliwą, fachową opieką, dając poczucie wewnętrznego spokoju i komfortu. Efekt końcowy tej wspólnej podróży, który realizuje Wasze marzenia o wnętrzu indealnym, jest spełnieniem również dla nas. Żywimy nadzieję, że tak stworzona kuchnia stanowi tętniące szczęściem i dobrymi emocjami miejsce, gromadząc wkoło siebie najbliższych. Dziękujemy, że możemy być tego częścią.

 

Znajdź najbliższy salon

Odwiedź nas

Współpraca zagraniczna

Zostań partnerem Halupczok

Veneta Cucine

Włoskie meble kuchenne