2022-05-16

Spotkanie dla Architektów i Projektantów we Wrocławiu

W czwartek 12 maja 2022 r. mieliśmy przyjemność wziąć udział we wrocławskiej edycji Pikniku Architekta i Projektanta. Spotkanie było doskonałym pretekstem do interesujących rozmów na temat designu, wymiany poglądów na temat obowiązujących trendów i zapoznania się z nowinkami ze świata aranżacji wnętrz. Dla uczestników przygotowano ciekawe prezentacje, kreatywne warsztaty, pyszny poczęstunek z zapachem aromatycznej kawy w tle.

Piknik Architekta i Projektanta to cykliczne wydarzenie organizowane w różnych miastach Polski przez TMSYS, Archline.xp oraz Kler. Podczas spotkania we Wrocławiu, uczestnicy mieli okazję poznać ekspertów i porozmawiać o nowościach w designie, o technologiach, które można wykorzystać w codziennej pracy architekta i projektanta. Nie zabrakło warsztatów i ciekawych prezentacji.

Na wspólnej przestrzeni salonu Halupczok & Kler nasz zespół zaprezentował najnowsze trendy, które dominują obecnie w projektowaniu mebli kuchennych. Z ogromnym zaintereswaniem spotkaly się autorskie fronty meblowe Halupczok o nieregularnie falowanym wzorze oraz te, które w całości powstały w procesie odzysku drewna. Przygotowaliśmy także loterię prezentową, którą umilał drobny poczęstunek w towarzystwie aromatu autorskiego blendu kawy Halupczok Excellence.

Spotkanie dla Architektów i Projektantów we Wrocławiu
Spotkanie dla Architektów i Projektantów we Wrocławiu

Salon Halupczok we Wrocławiu mieści się w Alei Bielany. Odwiedzający to miejsce mogą podziwiać bogatą ekspozycję kuchni, wśród których znaleźć można między innymi kolekcję Marrone, Toscana czy Eleganza.

Dziękujemy za udział!

Spotkanie dla Architektów i Projektantów we Wrocławiu

Salony

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoja wymarzona kuchnia przybrała realne kształty. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax +48 77 465 14 76
biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Zamów kuchnię on-line email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl