2023-06-29

Piknik Architekta i Projektanta we Wrocławiu

Czerwcowy Piknik Architekta i Projektanta w salonie Halupczok Wrocław był niezwykłym wydarzeniem, które zebrało w jednym miejscu pasjonatów architektury, projektowania i sztuki. Salon Halupczok, znany z oryginalnych rozwiązań wnętrzarskich, stworzył przestrzeń, w której eksperci mogli wymieniać się pomysłami, inspiracjami i doświadczeniem. Dziękujemy wszystkim za obecność i inspirujące rozmowy, przy filiżance autorskiej arabiki.

Piknik odbył się w otoczeniu indywidualnie projektowanych kolekcji meblowych Halupczok oraz komfortowych mebli wypoczynkowych marki KLER. Goście mieli okazję oglądać unikalne meble i dodatki, spacerować między wyeksponowanymi kuchniami, a także zagłosować na jedną z nich w plebiscycie "Wybór Architekta".
 

Piknik Architekta i Projektanta we Wrocławiu
Piknik Architekta i Projektanta we Wrocławiu

W trakcie pikniku odbyły się także wykłady i prezentacje na temat najnowszych trendów w architekturze, projektowaniu wnętrz kuchennych i wzornictwie. Doświadczeni eksperci mieli możliwość przedstawienia osiągnięć swoich marek oraz omówienia swoich inspiracji i filozofii projektowych. Była to doskonała okazja dla uczestników, aby poszerzyć swoją wiedzę o najnowszych materiałach, a takze przekonać się o ich wysokich właściwościach odpornościowych.

Integracja lokalnej społeczności architektów wnętrz w Halupczok Wrocław

Piknik Architekta i Projektanta we Wrocławiu

Salony

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoja wymarzona kuchnia przybrała realne kształty. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax +48 77 465 14 76
biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Porozmawiaj z ekspertem email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl