Meble Halupczok zachwycają niebanalnym designem i ponadczasową elegancją. Nasze autorskie projekty będzie można podziwiać na warszawskich targach wnętrz Warsaw Home & Contract. Jest to już VII edycja tego wyjątkowego wydarzenia, podczas której swoją premierę świętować będą dwie meblowe nowości – GIOIA i RAVENNA.  

Oryginalne koncepcje przestrzeni kuchennych autorstwa Halupczok, o nietypowych rozwiązaniach i ciekawych, w fakturze i deseniu materiałach od lat podbijają serca miłośników niebanalnych wnętrz. Debiut jesiennych kolekcji 2023 podczas Warsaw Home & Contract — zapowiada się nie mniej intrygująco. Impreza jest planowana w terminie 7-10 listopada 2023 na terenie kompleksu Park Warsaw Expo; codziennie w godzinach 10:00 – 17:00.

Serdecznie zapraszamy!

Targi branżowe Warsaw Home 2023 – dlaczego warto się zjawić?

Oryginalne koncepcje przestrzeni kuchennych autorstwa Halupczok, o nietypowych rozwiązaniach i ciekawych, w fakturze i deseniu, materiałach od lat podbijają serca miłośników niebanalnych wnętrz. Debiut jesiennych kolekcji 2023 — zapowiada się nie mniej intrygująco.

Na tegorocznych targach wnętrzarskich [ showroom nr D2.08] zaprezentujemy najnowsze propozycje luksusowych mebli na jesień 2023.  Autorskie kolekcje ujrzą światło dzienne po raz pierwszy podczas wydarzenia, a każdy kto je odwiedzi będzie miał niezwykłą okazję wziąć udział w ich absolutnej premierze. Już teraz możesz obejrzeć zapowiedzi obu nowości kolekcji na naszym kanale YT:

Nasze stoisko [ D2.08] na pewno przyciągnie uwagę miłośników nieszablonowego podejścia do projektowania wnętrz. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z autorskimi projektami kuchni Halupczok, innowacyjnymi technologiami i stylowymi materiałami, które na co dzień wykorzystujemy w naszych realizacjach. 

Nasi specjaliści chętnie opowiedzą o funkcjonalnych rozwiązaniach, które sprawiają, że nasze meble są absolutnie wyjątkowe.

Oficjalni Partnerzy wydarzenia: Gaggenau, Miele, Falmec, Blanco, Bromma Stone, Inalco, Florim.

Czy wiesz, że…?

W zeszłym roku na Warsaw Home 2022 odbyła się premiera naszych dwóch kuchni: Fenice II i Madera II. Co pokażemy w tym roku? Przyjedź na targi branżowe Warsaw Home 2023 i przekonaj się sam! To niepowtarzalna szansa, aby przetestować nasze produkty i porozmawiać z ekspertami.

Aby wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu:

  • zarejestruj się online lub  
  • odbierz bezpłatną wejściówkę w biurze targowym.

Do zobaczenia się na targach Warsaw Home 2023!