FB
Instagram
YT

Halupczok Kalisz

Kalisz
ul. Wrocławska 48-50
62-800

tel. +48 62 766 00 02
czynne:
pn.-pt. 10.00-19.00
sob. 10.00-16.00
kalisz@meble-halupczok.pl

Zapraszamy do salonu Halupczok w Kaliszu

Weronika Kaczała
Koordynator Salonu
tel. +48 600 841 023

Salon mebli kuchennych Kalisz

Salon mebli kuchennych w Kaliszu znajduje się w miejscu od lat kojarzonym w tym mieście z ekskluzywnymi meblami. Galeria mebli Kler zajmuje znaczną część parteru, natomiast kierując sie na lewo od wejścia, Klienci znajdą meble kuchenne na wymiar Halupczok. Przy galerii znajduje się darmowy parking, a dogodny dojazd sprawia, że miejsce jest chętnie odwiedzane przez miłośników niebanalnych wnętrz.

Kuchnie Kalisz

Kalisz to piękne miasto z bogatą historią i tradycją. Niegdyś, ważny punkt na trasie bursztynowego szlaku, a dziś znaczący ośrodek kulturalny z muzeami, teatrami, filharmonią, a także wieloma zabytkami architektury. W tak ważnym miejscu nie mogło zabraknąć salonu mebli na wymiar Halupczok. Kuchnie Kalisz, to kameralny, klimatyczny showroom z bogatą ekspozycją mebli. Wyeksponowane są tam modele kuchni: Liguria, Lucca Vetro, Apulia, Salerno, Toscana, Bristol i Roma. Profesjonalni projektanci i doradcy klienta są w stanie zaproponować funkcjonalne i wysoce zindywidualizowane rozwiązania przestrzeni kuchennej, dopasowanej do indywidualnych potrzeb.

Halupczok Kalisz

Kuchnie na wymiar Kalisz

Każda kuchnia marki Halupczok jest zaprojektowana indywidualnie, zarówno pod względem funkcjonalności, formy, jak i materiałów. Zamawiając kuchnię na wymiar Klient otrzymuje wyjątkowy produkt dopasowany do pomieszczenia oraz indywidualnych preferencji. Bogaty wybór akcesoriów i AGD, które oferuje Halupczok Kalisz, zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Kuchnie na wymiar Kalisz- tylko z marką Halupczok!

Meble Kuchenne Kalisz

Meble kuchenne, to najważniejszy i najbardziej technologicznie zaawansowany element wyposażenia domu. Obecnie elementy kuchni i wyposażenie AGD mogą być zintegrowane z systemami typu "dom inteligentny". Te i inne rozwiązania dostępne są w salonie mebli kuchennych Kalisz marki Halupczok. Kładziemy ogromny nacisk, na to by nasze produkty były wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania dostępne na świecie. Meble kuchenne Kalisz marki Halupczok, to najwyższa jakość i światowy design.

Wirtualny spacer po salonie Halupczok Kalisz

Wejdź do wirtualnego świata kuchni na wymiar w Halupczok Kalisz z każdego miejsca na świecie. W zaciszu swego domu poznaj projektowe detale mebli kuchennych Halupczok w różnorodnej stylistyce oraz szerokiej palecie barw i odcieni, bez konieczności dalekich podróży. Delektuj się ich rzemieślniczym kunsztem, przeplecionym całą gamą optymalnych rozwiązań tworzących kuchnię stworzoną według indywidualnego gustu, stylu życia i potrzeb- począwszy od projektu po montaż. 

Halupczok Bielsko-Biała

ul. Józefa Kustronia 63

Halupczok Dobrodzień

ul. Oleska 35

Halupczok Gdańsk

Al. Grunwaldzka 211 (City Meble)

Halupczok Gliwice

ul. Pszczyńska 192

Halupczok Kalisz

ul. Wrocławska 48-50

Halupczok Katowice

Aleja W. Roździeńskiego 199 (Nowy Roździeń)

Halupczok Kraków

ul. Tetmajera 83

Halupczok Krzyżowa Dolina

ul. Poprzeczna 17a

Halupczok Opole

ul. Oleska 121 (budynek ARTIM)

Halupczok Poznań

Aleja Solidarności 34

Halupczok Warszawa

ul. Malborska 45 (naprzeciwko IKEA, powierzchnia wspólna z firmą KLER)

Halupczok Warszawa Janki

Plac Szwedzki 3

Halupczok Wrocław

ul. Czekoladowa 20

Halupczok Boca Raton

99 SE Mizner Blvd. Suite 130
Zamów kuchnię on-line email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl