FB
Instagram
YT
2020-02-25

Złoto dla Ariany

Konkursowe Jury- zespół ekspertów, składający się z naukowców i praktyków branży meblarskiej, nowoczesne, unikatowe wzornictwo oraz innowacyjność rozwiązań powstałych w oparciu o najwyższej klasy technologie. A sama statuetka "Złoty Medal" jest potwierdzeniem najwyższej jakości i doskonałości kolekcji kuchennej Ariana.

Nowoczesna kuchnia Ariana powstała w rocznicę 15-lecia funkcjonowania marki Halupczok na polskim rynku meblarskim, jaką firma obchodziła w 2019 r.Dominujący kolor cennego kruszcu wraz z głęboką czernią, niczym dwa żywioły zdają się walczyć w tym projekcie o atencję. Przeszklone szuflady z możliwością personalizacji grawera na szkle, pojemne oraz podświetlone szafki odzwierciedlają funkcjonalną stronę kolekcji, uwypukloną dodatkowo przez ergonomię projektu zachowaną w ulokowaniu sprzętów.

Podczas uroczystej gali wręczenia nagród, jaka odbyła się 25 lutego 2020 r., statuetkę odebrała Anna Dzierżanowska, Dyrektor Kreatywna oraz Sebastian Zapora, Dyrektor Zarządzający.


Ariana ma już na swoim koncie prestiżową nagrodę "Diament Meblarstwa 2020", przyznaną w plebiscycie organizowanym przez Redakcję branżowego miesięcznika "Biznes Meble.pl". Natomiast laur "Złoty Medal" trafił na ręce Zarządu firmy Halupczok już po raz piąty. W przeszłości nagrodą tą uhonorowano kuchnie: Roma (2015) Eleganza (2017), Valentia (2018), Marrone (2019).

Sukces jubileuszowej kolekcji Ariana

Salony

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoja wymarzona kuchnia przybrała realne kształty. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax 077 465 14 76
biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Zamów kuchnię on-line email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

#zostańwdomu
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl