FB
Instagram
YT
2019-12-23

Świąteczne gotowanie na antenie TVP 3 Opole

Drugiego dnia Świąt Bożego Narodzenia w salonie firmowym Halupczok Dobrodzień zagościła ekipa filmowa TVP3 Opole, która w ramach programu "O!polskie na żywo", relacjonowała wspólne, świąteczno-noworoczne gotowanie.

Śnieżnobiała kuchnia Liguria stała się tłem kulinarnych zmagań, odkrywających cały wachlarz funkcjonalnych, aranżacyjnych rozwiązań. 


 
 

W świetle telewizyjnych jupiterów czarująco połyskiwały lakierowane fronty kolekcji Liguria, a jej wyspa na moment stała się prawdziwym kulinarnym centrum dowodzenia. Noworoczne smaki zdrowych i szybkich w przygotowaniu wege potraw, wypełniły kuchnię.
 

Świąteczne gotowanie na antenie TVP 3 Opole
Świąteczne gotowanie na antenie TVP 3 Opole

 Specjalne wydanie "O!polskie na żywo" poprowadziła para dziennikarzy- Anna Święcicka oraz Krzysztof Rapp, a sam program obfitował nie tylko w kulinarne niespodzianki. Na żywo zaśpiewała pochodząca z Dobrodzienia, Daria Wokolik, prezentująca wielokrotnie swój muzyczny talent w popularnych programach " The voice of Poland" czy " Mam talent".

Wszystkich, którym nie udało się towarzyszyć nam w tej aromatycznej podróży, zapraszamy do oglądnięcia nagrania https://opole.tvp.pl/45943053/opolskie-na-zywo-26-grudnia-2019

Kuchnia doprawiona smakiem

Świąteczne gotowanie na antenie TVP 3 Opole

Salony

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoja wymarzona kuchnia przybrała realne kształty. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax 077 465 14 76
biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Zamów kuchnię on-line email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl