FB
Instagram
YT
2021-06-22

Specjalny Weekend w salonie kuchni Halupczok Dobrodzień

W terminie 26 - 27 czerwca br. Halupczok Dobrodzień wraz z Partnerami: Kler, BMW, Vero i Casa Dywany zaprasza na SPECJALNY WEEKEND w galerii wnętrz Dobroteka. Bogaty program wydarzenia obfituje w niespodzianki zapewniające niezapomniane doznania estetyczne i smakowe, jak również wyjątkowe wrażenia motoryzacyjne. Zapraszamy do wspólnego celebrowania!

 

Kuchnie z wyspą w premierowej odsłonie

Odwiedzając w terminie 26-27.06 br. salon Halupczok Dobrodzień będzie można zobaczyć z bliska najnowsze modele kuchni z wyspą o różnorodnej estetyce oraz poznać najświeższe trendy, królujące w stylizacji wnętrz. Dzięki projektowej różnorodności zarówno miłośnicy klasyki, jak i zwolennicy nowoczesnych kuchni będą mogli znaleźć wnętrze w ich ulubionej stylistyce. Ekspozycja salonu Halupczok Dobrodzień prezentuje bogate spektrum kuchni w wielorakim układzie- nowoczesne kuchnie z wyspą, kuchnie otwarte na salon, kuchnie z półwyspem, kuchnie w kształcie litery L itd. Szeroki wachlarz produktowych nowości otwiera Marrone- nowowczesna kuchnia z wyspą o unikatowym deseniu frontów meblowych, zestawionych z naturalnym drewnem, którym towarzyszą zaawansowane technologicznie, funkcjonalne rozwiązania.

 

Specjalny Weekend w salonie kuchni Halupczok Dobrodzień
Specjalny Weekend w salonie kuchni Halupczok Dobrodzień

Nowoczesna kuchnia z wyspą w specjalnej ofercie cenowej

Podczas SPECJALNEGO WEEKENDU wszystkie kolekcje kuchenne marki Halupczok, zarówno z linii Premium, jak i Prestige, objęte są specjalnym rabatem. Na klientów, zaintersowanych zakupem mebli kuchennych, czekać będą specjalne zakupowe vouchery.
Natomiast entuzjaści smakowych doznań zostaną ugoszczeni Halupczok Excellence- wyśmienitą Arabiką, specjalnie wyselekcjonowaną, by podkreślać wyjątkowe chwile spędzane w salonach marki. Specjalnie dla tych osób, przygotowano dedykowaną promocję "Kawiarka w cenie kuchni", w ramach której kawosze, wysoko ceniący ten aromatyczny trunek, zyskają możliwość otrzymania w prezencie kawiarki marki Siemens, do zabudowy lub wolnostojącą- według swoich preferencji.
Spotkajmy się podczas SPECJALNEGO WEEKENDU przy filiżance aromatycznej kawy!

Halupczok Dobrodzień ( Dobroteka)
ul. Oleska 35
SPECJALNY WEEKND 26-27.06.2021
sb- ndz. 10.00 -18.00

Wyjątkowe okazje podczas Specjalnego Weekendu w Dobrotece 26-27.06.2021

Specjalny Weekend w salonie kuchni Halupczok Dobrodzień

Salony

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoja wymarzona kuchnia przybrała realne kształty. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax +48 77 465 14 76
biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Zamów kuchnię on-line email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl