Newsy

Triumf kuchni Madera w konkursie Opolska Marka 2021
2022-07-05
Triumf kuchni Madera w konkursie Opolska Marka 2021
Na podium 19. edycji konkursu Opolska Marka stanęła kuchnia Madera. Jej projekt nagrodzono w kategorii "Produkt Roku 2021" doceniając innowacyjność rozwiązań oraz unikalne wzornictwo. Statuetki wręczono laureatom podczas kameralnej gali pod koniec czerwca br.


 
Halupczok & Blanco Roadshow Tour 2022
2022-06-22
Halupczok & Blanco Roadshow Tour 2022
Tego lata marka Halupczok i Blanco Unit zabiorą miłośników wnętrz pięknych i praktycznych zarazem, w inspirującą podróż. Wszystko za sprawą unikatowego na skalę kraju projektu ROADSHOW TOUR 2022, w którym Halupczok i Blanco łącząc piękno kuchni z funkcjonalnością jej rozwiązań, zapraszają do świata premierowych nowości.
Kuchnie Halupczok na Pikniku Kler Garden w Dobrotece
2022-06-09
Kuchnie Halupczok na Pikniku Kler Garden w Dobrotece
W ubiegłą sobotę (04.06) mieliśmy przyjemność uczestniczyć jako partner w wydarzeniu "Piknik Kler Garden", które miał miejsce w galerii wnętrz Dobroteka w Dobrodzieniu. Na gości czekała moc wrażeń, przemiłych spotkań, inspirujących rozmów i nowych doświadczeń kulinarnych.
Spotkanie dla Architektów i Projektantów we Wrocławiu
2022-05-16
Spotkanie dla Architektów i Projektantów we Wrocławiu

W czwartek 12 maja 2022 r. mieliśmy przyjemność wziąć udział we wrocławskiej edycji Pikniku Architekta i Projektanta. Spotkanie było doskonałym pretekstem do interesujących rozmów na temat designu, wymiany poglądów na temat obowiązujących trendów i zapoznania się z nowinkami ze świata aranżacji wnętrz. Dla uczestników przygotowano ciekawe prezentacje, kreatywne warsztaty, pyszny poczęstunek z zapachem aromatycznej kawy w tle.

 

Kuchnie Halupczok ponownie na srebrnym ekranie
2022-04-07
Kuchnie Halupczok ponownie na srebrnym ekranie
Po sukcesie, jaki przyniosła kampania telewizyjna Halupczok w 2021 r., kuchnie marki wracają na szklany ekran w nowej, oszałamiającej odsłonie.

Wyłączni PARTNERZY kampanii: Miele, Falmec
ADRIANY 2021 rozdane
2022-03-23
ADRIANY 2021 rozdane
W marcu br. rozstrzygnięto 11. edycję plebiscytu marki Halupczok - "Adriany" 2021. Statuetka od lat jest wyróżnieniem dla tych członków Zespołu, którzy perfekcję w dążeniu do doskonałości, przekuwają w codzienną motywację do działania.
 
Spotkanie dla architektów i projektantów w Bielsku-Białej
2022-03-19
Spotkanie dla architektów i projektantów w Bielsku-Białej
W drugiej połowie marca w salonie Halupczok Bielsko-Biała w Mera Galerie Wnętrz mieliśmy przyjemność spotkać się z architektami i projektantami podczas inspirującego wieczoru poświęconego materiałowym nowościom.
Halupczok prezentuje najnowszą kolekcję
2022-02-09
Halupczok prezentuje najnowszą kolekcję
Meble sygnowane marką Halupczok to od lat kwintesencja wyrafinowanej estetyki idącej w parze z cenioną jakością i zaawansowaną technologią rozwiązań. Zwolenników nieszablonowego wzornictwa i nowatorskiego podejścia do projektowania wnętrz nie zawiodły najnowsze propozycje meblowe marki.
Diamentowy sukces kuchni Industria
2021-12-10
Diamentowy sukces kuchni Industria
Kolekcję kuchenną INDUSTRIA uhonorowano prestiżową nagrodą "Diament Meblarstwa 2021" za innowacyjność rozwiązań, funkcjonalność oraz piękno projektu.
MADERA - WYBÓR ARCHITEKTA 2021
2021-12-08
MADERA - WYBÓR ARCHITEKTA 2021

Znamy już finalistkę tegorocznego plebiscytu "Wybór architekta". Kolekcję MADERA w ciemnej oprawie, nowość w produktowym portfolio Halupczok, architekci i projektanci wnętrz uznali za swoją faworytkę. Do plebiscytu "Wybór Architekta" ogłoszonego z okazji premiery kolekcji 2021 marki Halupczok, zaproszono wytrawnych estetów i ekspertów nietuzinkowych aranżacji wnętrz. Kuchnia Madera stanęła w szranki z FENICE, drugą kolekcją, równolegle świętującą swój debiut. Ocenie podlegały: wzornictwo, koncepcja projektu, funkcjonalność i innowacyjność rozwiązań oraz ogólne wrażenie estetyczne.

Salony

Zapraszamy do kontaktu. Nasze salony meblowe czekają na Ciebie!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoje wymarzone wnętrze przybrało realnych kształtów. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax: +48 77 465 14 76
mail: biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Porozmawiaj z ekspertem email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl