FB
Instagram
YT
2019-12-04

Diamentowy sukces kolekcji ARIANA

Uroczysta gala wręczenia statuetek, których autorem jest rzeźbiarz Jarosław Perszko, odbyła się w dn. 4 grudnia br. w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

Konkurs "Diament Meblarstwa", którego organizatorem jest Wydawnictwo meble.pl, wydawca branżowego miesięcznika „BIZNES meble.pl” oraz Meble.pl S.A., ma na celu wyłonienie najlepszych produktów w branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz pod względem wzornictwa, technologii, innowacyjności oraz funkcjonalności.

 

 

Ariana to premiera 2019, postała w hołdzie jubileuszowi 15-lecia funkcjonowania marki Halupczok na polskim rynku meblarskim. Jej wyraziste zestawienie matu z połyskiem, fazowanego szkła i połyskującego lakieru, zabierają w stylistyczną podróż po odległych krańcach globu. Dominująca kolorystyka to barwa cennego kruszcu wraz z głęboką czernią. Ariana to przejaw kompilacji designu z technologią, pod fasadą autorskich frontów meblowych ulokowano zaawansowane technologicznie rozwiązania.

Marka Halupczok już po raz drugi została nagrodzona laurem “Diament Meblarstwa”. W roku 2018 kolekcja Valentia otrzymała go po raz pierwszy.

Sukces napędzany pasją tworzenia

Salony

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoja wymarzona kuchnia przybrała realne kształty. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax 077 465 14 76
biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl