2022-04-06

Nowe wydanie Magazynu Halupczok

Z radością prezentujemy najnowszy numer Magazynu Halupczok nr 1/2022. W nowym wydaniu można poczytać między innymi o jubileuszu powstania marki, która w tym roku świętuje swoją “pełnoletniość”, telewizyjnej kampanii, w ramach której kuchnie Halupczok wracają na srebrny ekran oraz prestiżowej nagrodzie w konkursie „Diament Meblarstwa”.

Zachęcamy do lektury Magazynu w wersji drukowanej, która dostępna jest we wszystkich 13 salonach firmowych oraz e-wersji, którą podbrać można TUTAJ.

Partnerzy wydania Magazyn Halupczok 1/2022: Gaggenau, Siemens, Miele i Architype.


 

Wraz z lekturą najnowszego wydania Magazynu Halupczok nr 2/2021 zapraszamy Państwa do zagłębienia się w historię powstania marki Halupczok, której zaledwie 18 lat zajęło przeobrażenie kilkuosobowego zespołu stolarskiego w prężnie działającą firmę specjalizującą się w produkcji ekskluzywnych, indywidualnie projektowanych mebli kuchennych.

Na łamach magazynu zaprezentujemy również jedne z klejnotów w naszych kuchennych kolekcjach. Projekty Halupczok od dawna zaprzeczają tradycyjnemu myśleniu o wnętrzach. Zapraszamy do wspólnych wspomnień premiery zachwycających kuchni Fenice i Madera. Oba projekty łączą w sobie najnowsze rozwiązania technologiczne oraz niesamowite walory estetyczne sztuki użytkowej.

 

Nowe wydanie Magazynu Halupczok
Nowe wydanie Magazynu Halupczok

Starannie przemyślany dobór wydarzeń z życia naszej marki, ciekawe tematy z pogranicza sztuki użytkowej, wzornictwa przemysłowego i architektury, wszystko to wprowadza w wyjątkowy nastrój, zachęcający do lektury najnowszego wydania Magazyn Halupczok.

Mamy nadzieję, że z chęcią sięgnięcie Państwo po nie, zgłębiając świat wnętrz, który tworzymy.

Wersja drukowana Magazynu dostępna jest we wszystkich 13 salonach firmowych naszej marki oraz w e-wersji, którą podbrać można TUTAJ.

 

Życzymy dobrych chwil z lekturą!

Nowe wydanie Magazynu Halupczok

Salony

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoja wymarzona kuchnia przybrała realne kształty. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax +48 77 465 14 76
biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Zamów kuchnię on-line email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl