FB
Instagram
YT

Newsy

Diamentowy sukces kuchni Industria
2021-12-10
Diamentowy sukces kuchni Industria
Kolekcję kuchenną INDUSTRIA uhonorowano prestiżową nagrodą "Diament Meblarstwa 2021" za innowacyjność rozwiązań, funkcjonalność oraz piękno projektu.
MADERA - WYBÓR ARCHITEKTA 2021
2021-12-08
MADERA - WYBÓR ARCHITEKTA 2021

Znamy już finalistkę tegorocznego plebiscytu "Wybór architekta". Kolekcję MADERA w ciemnej oprawie, nowość w produktowym portfolio Halupczok, architekci i projektanci wnętrz uznali za swoją faworytkę. Do plebiscytu "Wybór Architekta" ogłoszonego z okazji premiery kolekcji 2021 marki Halupczok, zaproszono wytrawnych estetów i ekspertów nietuzinkowych aranżacji wnętrz. Kuchnia Madera stanęła w szranki z FENICE, drugą kolekcją, równolegle świętującą swój debiut. Ocenie podlegały: wzornictwo, koncepcja projektu, funkcjonalność i innowacyjność rozwiązań oraz ogólne wrażenie estetyczne.

PLEBISCYT
2021-11-19
PLEBISCYT "Wybór Architekta"

W listopadzie 2021r. PREMIERĘ świętują dwie nowości marki Halupczok - FENICE oraz MADERA. Obie powstałe z pasji tworzenia. Obu przyświeca idea stawiania na indywidualizm. Ceniąc zdanie kreatorów przestrzeni, architektów i projektantów wnętrz, zapraszamy do wzięcia udziału w Plebiscycie "WYBÓR ARCHITEKTA" i wyrażenia swojej opinii, emocji i wrażeń, jakie wzbudzają obie premierowe kolekcje. Aby wziąć udział w Plebiscycie, najlepiej wybrać się do jednego z dwóch nw. salonów firmowych i osobiście doświadczyć ich projektu, lub sięgnąć po zdjęcia, które dostępne są na stronie internetowej http://www.meble-halupczok.pl .

Klinknij WYBÓR ARCHITEKTA by wziąć udział.

Kolekcja MADERA. Halupczok Katowice ( Al. W. Roździeńskiego 199; galeria Nowy Roździeń), pn.-sb. 10.00-19.00
Kolekcja FENICE. Halupczok Warszawa Targówek (ul. Malborska 45; naprzeciwko IKEA, powierzchnia wspólna z firmą KLER), pn.-sb. 10.00-21.00

Plebiscyt trwa do 30.11 br.  Spośród uczestników głosowania wylosowanych zostanie 10 osób, które otrzymają unikatowe zestawy prezentowe, sygnowane stolarską pasją Zespołu Halupczok oraz upominki od Partnerów i Patronów medialnych wydarzenia.

Czas przyjemności podczas PREMIERY kolekcji 2021
2021-11-18
Czas przyjemności podczas PREMIERY kolekcji 2021
Świętowaniu PREMIERY KOLEKCJI 2021 towarzyszy mnóstwo niespodzianek. Moc prezentów czeka dla wszystkich, którzy odwiedzą najnowsze kolekcje ONLINE lub osobiście w showroomach. Kuchnię FENICE w salonie Halupczok Warszawa Targówek oraz MADERA w showroomie Halupczok Katowice. Jednym z upominków jest specjalna oferta rabatowa na zakup dwuletniej prenumeraty polskiej edycji cenionego tytułu wnętrzarskiego "ELLE Decoration". SPRAWDŹ

PATRONI MEDIALNI WYDARZENIA:
ELLE Decoration Polska , Dobre Wnętrze, Czas na Wnętrze, Weranda

PARTNERZY KOLEKCJI:
Gaggenau, Miele, Blanco, Falmec, Cambria, Bromma Stone

 
Premiera kolekcji 2021.                Zobacz najnowsze kuchnie już dziś!
2021-11-18
Premiera kolekcji 2021. Zobacz najnowsze kuchnie już dziś!

Miłośników intrygujących wnętrz zapraszamy JUŻ DZIŚ [ 18-20 listopada br.] do premierowego odwiedzenia najnowszych kolekcji meblowych marki Halupczok. Kuchnię MADERA, której design zainspirowała harmonia natury, podziwiać można z bliska w salonie firmowym Halupczok Katowice. Na POKAZ SPECJALNY kolekcji zapraszamy: 20.11 br. (sobota) g. 17.00. Rozwiązania zastosowane w oszałamiająco pięknej kuchni FENICE zobaczyć można w salonie Halupczok Warszawa Targówek (POKAZ SPECJALNY: 18.11.br g. 18.00).

Bądźcie tam z nami! Do zobaczenia! 


 
Czas przyjemności podczas PREMIERY kolekcji 2021
2021-11-17
Czas przyjemności podczas PREMIERY kolekcji 2021
Zapraszamy do celebowania z nami wyjątkowych chwil PREMIERY KOLEKCJI 2021, które umilą: aromatyczna autorska kawa Halupczok Excellence, aperitif w towarzystwie doskonałych smaków, loteria prezentowa, foto-konkurs oraz plebiscyt "Wybór architekta". Wraz z Partnerami oraz Partronami medialnymi wydarzenia przygotowaliśmy moc prezentów dla wszystkich, którzy w dniach 18-20 listopada br. odwiedzą nasze produktowe nowości- kolekcję FENICE w salonie Halupczok Warszawa Targówek lub kolekcję MADERA w showroomie Halupczok Katowice. Jedną z niespodzianek jest specjalna oferta rabatowa na zakup prenumeraty online topowego miesięcznika wnętrzarskiego "Dobre Wnętrze". Zachęcamy do skorzystania z niej TUTAJ.

Patroni medialni wydarzenia: ELLE Decoration Polska , Dobre Wnętrze , Czas na Wnętrze , Weranda .

Partnerzy kolekcji: Gaggenau, Miele, Blanco, Falmec, Cambria, Bromma Stone

 
Kondolencje
2021-11-16
Kondolencje
Z ogromnym żalem żegnamy serdecznego kolegę, wspaniałego członka naszego zespołu oraz wieloletniego pracownika. 
Niezwykła PREMIERA kolekcji 2021
2021-11-04
Niezwykła PREMIERA kolekcji 2021
Na miłośników nieszablonowego podejścia do projektowania wnętrz czeka estetyczna uczta. Już wkrótce marka Halupczok zaprezentuje światu dwie najnowsze kolekcje meblowe, które jednocześnie w dniach 18-20 listopada br. świętować będą swoją premierę. Obie powstały z pasji tworzenia. Obu przyświeca idea stawiania na indywidualizm. Aby najpełniej doświadczyć tego wyjątkowego czasu, warto odwiedzić jeden z dwóch salonów firmowych. W Halupczok Katowice stanie pełna naturalnych materiałów MADERA, a Halupczok Warszawa na Targówku, zobaczymy oszałamiającą FENICE. 


 
Kuchnie Halupczok na srebrnym ekranie
2021-10-12
Kuchnie Halupczok na srebrnym ekranie

Kuchnie Halupczok wracają na srebrny ekran. Ponownie rusza telewizyjna kampania ekskluzywnych mebli kuchennych na antenie ogólnokrajowej stacji informacyjnej TVN24. Zapraszamy do poznania kulis powstawania spotu i dzielenia z marką tego przełomowego momentu.

Partnerzy kampanii: Gaggenau, Miele, Elica, Bromma Stone
  
Nowe wydanie Magazyn Halupczok
2021-09-13
Nowe wydanie Magazyn Halupczok

Z radością prezentujemy najnowsze wydanie Magazynu Halupczok nr 2/2021. Wraz z jego lekturą wspólnie udamy się w inspirującą podróż do świata wnętrz Halupczok, zdradzimy tajniki biznesowego sukcesu, a na koniec oczarujemy rzemieślniczym kunsztem kuchni, odzwierciedlających cechy osobiste ich właścicieli. W tym numerze Magazynu udowadniamy, że mimo chwiejnej sytuacji na świecie, nie zbaczamy z wyznaczonego kursu. Zachęcamy do lektury Magazynu w wersji drukowanej, która dostępna jest we wszystkich 13 salonach firmowych oraz e-wersji, którą podbrać można TUTAJ.

Partnerzy wydania Magazyn Halupczok 2/2021:
Gaggenau
Siemens
Franke
Niemann 

Salony

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoja wymarzona kuchnia przybrała realne kształty. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax 077 465 14 76
biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Zamów kuchnię on-line email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl