FB
Instagram
YT
2019-05-22

Nowa strona www HALUPCZOK – elegancja w każdym detalu

Nowa strona WWW – jak się po niej poruszać

Centralnym punktem strony jest zakładka Produkty, w której znajdziecie Państwo opis i bogatą kolekcję zdjęć aktualnych kolekcji. Każdy z opisów zawiera w szczególe informacje o wartości funkcjonalnej naszych nowoczesnych kuchni na wymiar. Jednocześnie gustowne, czasem poetyckie wprowadzenia do kolekcji, odwołują się do Państwa poczucia piękna. Stanowią asumpt do pierwszych Państwa wyborów.

W zakładce O firmie przeczytacie Państwo z serca płynący tekst założyciela firmy, Adriana Halupczoka. Poznacie jego motywację i marzenia. Przekonacie się Państwo, że nowoczesne kuchnie Halupczok to więcej niż meble. To idea będąca wypadkową marzeń, doświadczeń i kunsztu precyzji projektantów.
 

Nowa strona www HALUPCZOK – elegancja w każdym detalu
Nowa strona www HALUPCZOK – elegancja w każdym detalu

Zakładki Newsy, Promocje, Salony oraz pozostałe pełnią funkcję czysto informacyjną, zapraszając Państwa do poszukiwania ciekawostek z życia firmy jak i śledzenia aktualnych promocji.

Piękno zaczyna się od emocji

Nowa strona www HALUPCZOK – elegancja w każdym detalu

Salony

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoja wymarzona kuchnia przybrała realne kształty. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax 077 465 14 76
biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Zamów kuchnię on-line email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl