FB
Instagram
YT

Newsy

2020-01-20
Kolekcja Ariana nominowana do Złotego Medalu

Z ogromną radością przekazujemy wspaniałą informację, że Ariana, jubileuszowa kolekcja marki Halupczok, została nominowana do nagrody "Złoty Medal" Międzynarodowych Targów Poznańskich, jakie odbędą się w terminie 25-28 lutego br. Żywimy nadzieję, że konkursowe Jury składające się z naukowców i praktyków branży meblarskiej doceni wyjątkowość i piękno drzemiące w projekcie, a sama Ariana stanie na najwyższym podium. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali wręczenia nagród już w pierwszym dniu targowym, 25.02.2020 r.
 

2020-01-20
Halupczok na targach Meble Polska 2020

Zapraszamy do odkrywania nowości marki Halupczok podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich MEBLE POLSKA 2020, jakie odbędą się w dniach 25-28 lutego 2020 r. w Poznaniu.
Intensywność estetycznych doznań zagwarantuje wzornicza innowacyjność w połączeniu z precyzją wykonania oraz nowatorskie materiały i ultra funkcjonalne rozwiązania, stanowiące o sile najnowszych kolekcji kuchennych marki.

Wraz z partnerami: Gaggenau, Siemens, Elica- światowymi producentami sprzętu AGD klasy premium, zabierzemy Państwa w podróż po niezliczonych możliwościach kreowania wnętrz, odzwierciedlających indywidualne potrzeby i marzenia ( showroom targowy HALUPCZOK nr 13, hala nr 7, MTP
ul. Głogowska 14, Poznań). Do zobaczenia!


 
2020-01-06
Nominacja

Doceniając dynamiczny rozwój firmy Halupczok oraz jej wkład w promowanie regionu Opolszczyzny, Redakcja dziennika "Nowa Trybuna Opolska" nominowała założyciela firmy Halupczok- Adriana Halupczok do nagrody "Osobowość Roku 2019". Adrian Halupczok to pomysłodawca i właściciel firmy Halupczok, od 16 lat z sukcesem wyznaczający biznesowe kierunki, w jakich przedsiębiorstwo podąża. Wyniki plebiscytu poznamy podczas kwietniowej gali wręczenia nagród, a laureaci wezmą udział w ogólnopolskim finale, w którym powalczą o tytuł "Osobowość Roku Polski 2019".


 


 
2019-12-23
Świąteczne gotowanie na antenie TVP 3 Opole

Praktyczna kuchnia Halupczok, sprytne triki aranżacyjne, wielofunkcyjność i nowatorskie rozwiązania, w towarzystwie doskonałych smaków na antenie TVP3 Opole.
 


 


 
2019-12-04
Diamentowy sukces kolekcji ARIANA
Jubileuszowa kolekcja kuchenna Ariana została laureatką XIV edycji konkursu Diament Meblarstwa 2020, stając na najwyższym podium w kategorii “Strefa kuchenna. Meble. Klasa premium”. Konkursowe Jury, składające się z profesjonalistów związanych z branżą meblarską m.in. architektów, projektantów wnętrz, designerów, naukowców, ekspertów branżowych i technologów produkcji, doceniło kolekcję za jej unikalne piękno, skrywające najnowszej generacji rozwiązania oraz autorski projekt falowanych frontów meblowych.
2019-11-28
Zwycięstwo kolekcji MARSALA w konkursie DESIGN DLA KONESERA 2019

Czytelnicy ogólnopolskiego magazynu wnętrzarskiego "Dobre Wnętrze" docenili piękno projektu oraz kunszt wykonania nowoczesnej kuchni Marsala, przyznając jej nagrodę główną w kategorii "Kuchnia - meble i wykończenie" VII edycji plebiscytu "Design dla Konesera". 
2019-10-17
Otwarcie HALUPCZOK LAB

Drzwi do świata wnętrz Halupczok już otwarte!
Zapraszamy do odwiedzenia Halupczok Lab- nowego inspirującego miejsca na polskiej mapie wnetrzarskiej, którego inaugurację otwarcia świętowano 17 października br. To tutaj w kameralnej atmosferze, przy wsparciu profesjonalnej, doświadczonej i wyszkolonej obsługi, można przyjrzeć się z bliska najświeższym kolekcjom, poznać tajniki wyjątkowości nowoczesnych kuchni na wymiar, a także docenić piękno i kunszt ich wykonania.  
  
2019-10-08
Dziękujemy za wspólne chwile
Dziękujemy wszystkim gościom, którzy odwiedzili targowy showroom Halupczok podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Wnętrzarskich Warsaw Home w podwarszawskim Nadarzynie. Dziękujemy za spotkanie, ciekawą rozmowę, frapujące spostrzeżenia. Wspaniale było móc wspólnie dzielić emocje związane z odsłoną premierowych kolekcji kuchennych Ariana i Marsala oraz świętować jubileusz 15-lecia funkcjonowania firmy na polskim rynku meblarskim. Mamy ogromną nadzieję, że to spotkanie będzie kontynuacją wspólnej drogi w tworzeniu inspirujących wnętrz.

 
2019-10-07
Premierowe kolekcje na Warsaw Home 2019
Międzynarodowe Targi Warsaw Home 2019 w podwarszawskim Nadarzynie ( 3-6.10.2019) to jedne z najdynamiczniej ewoluujących imprez targowych w Polsce ostatnich lat. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia marka Halupczok zaprezentowała najnowsze kolekcje kuchenne- MARSALA odzwierciedlającą rzemieślniczy artyzm oraz ARIANA - powstałą w hołdzie jubileuszu 15-lecia funkcjonowania firmy na polskim rynku meblarskim. Przez cztery dni targowe towarzyszyliśmy Państwu w podróży po świecie perfekcyjnie wykonanych wnętrz kuchennych, stworzonych z uwagą na najmniejszym detalu.
2019-07-18
W PREZENCIE robot kuchenny marki KitchenAid!
W PREZENCIE profesjonalny robot kuchenny marki KitchenAid!
Każdy Klient, który zamówi zestaw mebli kuchennych wraz z kompletem urządzeń AGD marki KitchenAid do dnia 31.12.2019 r., otrzyma profesjonalny robot kuchenny za 1,23 zł brutto. Ten mistrz kuchni stworzony na początku ubiegłego wieku w Ameryce, jako prototyp zawodowego miksera dla piekarzy, stał się gwiazdą kuchni domowej, dając początek marce KitchenAid już blisko 100 lat temu.

Salony

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoja wymarzona kuchnia przybrała realne kształty. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax 077 465 14 76
biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl