FB
Instagram
YT
2020-03-06

Kuchnie Halupczok Gdańsk już otwarte!

Uroczyste otwarcie Halupczok Gdańsk, 13. już salonu firmowego marki, podkreślono symbolicznym przecięciem wstęgi przez założyciela i właściciela firmy Adriana Halupczoka, kierownik salonu Joannę Dix, key account managera marki Gaggenau, reprezentującego koncern BSH Pawła Balika oraz dyrektora galerii wnętrz City Meble Gdańsk Marka Bogackiego. Inauguracji towarzyszyli przedstawiciele prestiżowych marek, współtworzących wyjatkowe wnętrze showroomu- m.in. Zbigniew Tymicki (Siemens) oraz Paweł Bagiński (Elica).  

Dziękujemy wszystkim, którzy dzielili z nami ten sukces! W gronie pierwszych gości, podziwiających kuchnie Gdańsk, był Tomasz Jakubiak- kucharz, dziennikarz kulinarny i gospodarz popularnych programów takich jak "Sztuka mięsa" czy "Jakubiak- z miłości do lokalności".


 

Dla miłośników dobrego polskiego designu firma, od 16 lat z sukcesem operująca na rynku meblarskim, wypełniła nowy showroom nowoczesnymi kuchniami, a wśród nich kolekcjami: Ariana, Marsala, Imperia, Eleganza i Marrone. Każda z nich to połączenie wyrafinowanego wzornictwa oraz zaawansowanych technologicznie materiałów i rozwiązań.  

Bliskie położenie miast trójmiejskiej aglomeracji powoduje, że z łatwością można odwiedzić salon Halupczok Gdańsk i przekonać się o wyjątkowości mebli kuchennych. 

Piękno inspirowane trójmiejskim krajobrazem

Salony

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoja wymarzona kuchnia przybrała realne kształty. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax 077 465 14 76
biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Zamów kuchnię on-line email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

#zostańwdomu
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl