FB
Instagram
YT
2021-09-06

TYDZIEŃ KUCHNI I JADALNI to tematyczne wydarzenie jakie trwać będzie w dniach 6-11 września br. w gdańskiej galerii wnętrz City Meble. Z tej okazji marka Halupczok, producent mebli kuchennych indywidualnie projektowanych, przygotowała atrakcyjne oferty rabatowe oraz moc upominków sygnowanych stolarską pasją. Odwiedzając salon Halupczok Gdańsk poznacie Państwo, przy filiżance wyśmienitej kawy Halupczok Excellence, projektowe tajniki współczesnych kuchni, które zachwycają nie tylko unikatową estetyką, lecz również pomysłowymi, zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami.

Współczesna kuchnia to technologiczne centrum zaskakujące innowacyjnością rozwiązań. Ruchome barki, wysuwane z blatu wyspy kuchennej za pomocą pilota, gdy zapragniemy skosztować ulubionych trunków, mobilne fronty meblowe odsłaniające regały na kuchenne bibeloty, sensorycznie czyli bezdotykowo uruchamiane oświetlenie oraz indukcyjne ładowarki do smartfonów, umieszczone bezpośrednio w blatach to tylko kilka z nich. Zespół gdańskiego salonu chętnie odkryje przed Państwem paletę aranżacyjnych możliwości, w tym systemy i rozwiązania, dedykowane do przestrzeni nietypowych i trudnych ze względu na ich gabaryty lub specyficzny rodzaj konstrukcji jak skosy.

 

Dla wszystkich chętnych pragnących wyposażyć swój dom w indywidualnie zaprojektowaną kuchnię zespół Halupczok Gdańsk przygotował specjalną ofertę rabatową -20% przy zakupie mebli kuchennych wraz z miłymi upominkami, które stworzyli rzemieślnicy Halupczok w siedzibie firmy na Opolszczyźnie. Miłośników wyjątkowych, funkcjonalnych utensyliów zapraszamy również do wzięcia udziału w loterii, w której na trzech szczęśliwców czekają zestawy prezentowe sygnowane stolarską pasją.

Zachęcamy do odwiedzenia salonu Halupczok Gdańsk podczas TYGODNIA KUCHNI I JADALNI w godzinach jego otwarcia: 10.00 - 20.00. Adres salonu znajdziecie Państwo TUTAJ . Do zobaczenia!

Wyjątkowe chwile dzielone wspólnie smakują lepiej

Salony

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoja wymarzona kuchnia przybrała realne kształty. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax 077 465 14 76
biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Zamów kuchnię on-line email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl