FB
Instagram
YT
2020-10-06

Premiera 2020/2021 kolekcji meblowych Halupczok

Już 7 listopada br. miłośników niebanalnie zaprojektowanych wnętrz czeka uczta estetycznych doznań za sprawą premiery najnowszych kolekcji kuchennych Halupczok. Nieregularnie pofalowany front meblowy, którego wyjątkowość tkwi w różnorodności możliwości materiałowych i wykończeniowych od naturalnych surowców pokrytych eko-olejami, po materiały z recyklingu, stał się punktem wyjścia do stworzenia projektowych koncepcji obu kuchni.

 

Inspiracje światowymi trendami w aranżacji wnętrz znalazły w nich swoje odbicie, przybierając formę indywidualnego, charakterystycznego dla rzemieślników Halupczok stylu. W projektowych koncepcjach nie zabrakło również fascynacji naturą. Materiały o unikatowej kolorystyce i deseniu, przywodzące na myśl piaski pustyni stały się fundamentem estetyki kolekcji Ariana, w hebanowym wydaniu.

Zobacz zapowiedź kolekcji ARIANA https://www.youtube.com/watch?v=2Yx0KByTMII

Dębowy front meblowy w indywidualnie skomponowanym odcieniu powłoki lakierniczej, podkreślającej naturalny rysunek drewna oraz spiek kwarcowy z miedzianymi smugami budują harmonijną kompozycję kuchni Madera.

Zobacz zapowiedź kolekcji MADERA https://www.youtube.com/watch?v=WqiN3MKoP8U
 

Premiera 2020/2021 kolekcji meblowych Halupczok
Premiera 2020/2021 kolekcji meblowych Halupczok

Produktowe perełki marki podziwiać będzie można już od 7 listopada br. w dwóch lokalizacjach - kuchnię Ariana w podwarszawskim salonie w Jankach, kuchnię Madera- w Halupczok Kraków. Przez cały tydzień 7-14.11 br. w związku z ich debiutem czekać będą na gości showroomów dodatkowe niespodzianki.

Partnerzy Premiery kolekcji 2020/2021: Gaggenau, Reginox, Cambria Polska, Marmur Dulemba, Miele, Bromma Stone, Blanco, Neolith.

Rzemieślnicza pasja tworzenia.

Premiera 2020/2021 kolekcji meblowych Halupczok

Salony

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoja wymarzona kuchnia przybrała realne kształty. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax 077 465 14 76
biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Zamów kuchnię on-line email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl