FB
Instagram
YT

Newsy

Spotkanie dla Architektów i Projektantów we Wrocławiu
2022-05-16
Spotkanie dla Architektów i Projektantów we Wrocławiu

W czwartek 12 maja 2022 r. mieliśmy przyjemność wziąć udział we wrocławskiej edycji Pikniku Architekta i Projektanta. Spotkanie było doskonałym pretekstem do interesujących rozmów na temat designu, wymiany poglądów na temat obowiązujących trendów i zapoznania się z nowinkami ze świata aranżacji wnętrz. Dla uczestników przygotowano ciekawe prezentacje, kreatywne warsztaty, pyszny poczęstunek z zapachem aromatycznej kawy w tle.

Kuchnie Halupczok ponownie na srebrnym ekranie
2022-04-07
Kuchnie Halupczok ponownie na srebrnym ekranie
Po sukcesie, jaki przyniosła kampania telewizyjna Halupczok w 2021 r., kuchnie marki wracają na szklany ekran w nowej, oszałamiającej odsłonie.

Wyłączni PARTNERZY kampanii: Miele, Falmec
Nowe wydanie Magazynu Halupczok
2022-04-06
Nowe wydanie Magazynu Halupczok
Z radością prezentujemy najnowszy numer Magazynu Halupczok nr 1/2022. Zachęcamy do lektury Magazynu w wersji drukowanej, która dostępna jest we wszystkich 13 salonach firmowych oraz e-wersji, którą podbrać można TUTAJ. Partnerzy wydania Magazyn Halupczok 1/2022: Gaggenau, Siemens, Miele i Architype.
Spotkanie dla architektów i projektantów w Bielsku-Białej
2022-03-19
Spotkanie dla architektów i projektantów w Bielsku-Białej
W drugiej połowie marca w salonie Halupczok Bielsko-Biała w Mera Galerie Wnętrz mieliśmy przyjemność spotkać się z architektami i projektantami podczas inspirującego wieczoru poświęconego materiałowym nowościom.
Halupczok prezentuje najnowszą kolekcję
2022-02-09
Halupczok prezentuje najnowszą kolekcję
Meble sygnowane marką Halupczok to od lat kwintesencja wyrafinowanej estetyki idącej w parze z cenioną jakością i zaawansowaną technologią rozwiązań. Zwolenników nieszablonowego wzornictwa i nowatorskiego podejścia do projektowania wnętrz nie zawiodły najnowsze propozycje meblowe marki.
Diamentowy sukces kuchni Industria
2021-12-10
Diamentowy sukces kuchni Industria
Kolekcję kuchenną INDUSTRIA uhonorowano prestiżową nagrodą "Diament Meblarstwa 2021" za innowacyjność rozwiązań, funkcjonalność oraz piękno projektu.
MADERA - WYBÓR ARCHITEKTA 2021
2021-12-08
MADERA - WYBÓR ARCHITEKTA 2021

Znamy już finalistkę tegorocznego plebiscytu "Wybór architekta". Kolekcję MADERA w ciemnej oprawie, nowość w produktowym portfolio Halupczok, architekci i projektanci wnętrz uznali za swoją faworytkę. Do plebiscytu "Wybór Architekta" ogłoszonego z okazji premiery kolekcji 2021 marki Halupczok, zaproszono wytrawnych estetów i ekspertów nietuzinkowych aranżacji wnętrz. Kuchnia Madera stanęła w szranki z FENICE, drugą kolekcją, równolegle świętującą swój debiut. Ocenie podlegały: wzornictwo, koncepcja projektu, funkcjonalność i innowacyjność rozwiązań oraz ogólne wrażenie estetyczne.

PLEBISCYT
2021-11-19
PLEBISCYT

W listopadzie 2021r. PREMIERĘ świętują dwie nowości marki Halupczok - FENICE oraz MADERA. Obie powstałe z pasji tworzenia. Obu przyświeca idea stawiania na indywidualizm. Ceniąc zdanie kreatorów przestrzeni, architektów i projektantów wnętrz, zapraszamy do wzięcia udziału w Plebiscycie "WYBÓR ARCHITEKTA" i wyrażenia swojej opinii, emocji i wrażeń, jakie wzbudzają obie premierowe kolekcje. Aby wziąć udział w Plebiscycie, najlepiej wybrać się do jednego z dwóch nw. salonów firmowych i osobiście doświadczyć ich projektu, lub sięgnąć po zdjęcia, które dostępne są na stronie internetowej http://www.meble-halupczok.pl .

Klinknij WYBÓR ARCHITEKTA by wziąć udział.

Kolekcja MADERA. Halupczok Katowice ( Al. W. Roździeńskiego 199; galeria Nowy Roździeń), pn.-sb. 10.00-19.00
Kolekcja FENICE. Halupczok Warszawa Targówek (ul. Malborska 45; naprzeciwko IKEA, powierzchnia wspólna z firmą KLER), pn.-sb. 10.00-21.00

Plebiscyt trwa do 30.11 br.  Spośród uczestników głosowania wylosowanych zostanie 10 osób, które otrzymają unikatowe zestawy prezentowe, sygnowane stolarską pasją Zespołu Halupczok oraz upominki od Partnerów i Patronów medialnych wydarzenia.

Czas przyjemności podczas PREMIERY kolekcji 2021
2021-11-18
Czas przyjemności podczas PREMIERY kolekcji 2021
Świętowaniu PREMIERY KOLEKCJI 2021 towarzyszy mnóstwo niespodzianek. Moc prezentów czeka dla wszystkich, którzy odwiedzą najnowsze kolekcje ONLINE lub osobiście w showroomach. Kuchnię FENICE w salonie Halupczok Warszawa Targówek oraz MADERA w showroomie Halupczok Katowice. Jednym z upominków jest specjalna oferta rabatowa na zakup dwuletniej prenumeraty polskiej edycji cenionego tytułu wnętrzarskiego "ELLE Decoration". SPRAWDŹ

PATRONI MEDIALNI WYDARZENIA:
ELLE Decoration Polska , Dobre Wnętrze, Czas na Wnętrze, Weranda

PARTNERZY KOLEKCJI:
Gaggenau, Miele, Blanco, Falmec, Cambria, Bromma Stone

 
Kondolencje
2021-11-16
Kondolencje
Z ogromnym żalem żegnamy serdecznego kolegę, wspaniałego członka naszego zespołu oraz wieloletniego pracownika. 

Salony

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoja wymarzona kuchnia przybrała realne kształty. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax 077 465 14 76
biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Zamów kuchnię on-line email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl