FB
Instagram
YT
2020-07-08

Ariana nominowana do prestiżowej nagrody

Gremium jurorskie najstarszego w Polsce konkursu "Dobry Wzór" (27 lat tradycji) nominując nowoczesną kuchnię Ariana do udziału, już po raz drugi dostrzegło unikatowe walory designu produktu i stojącej za nim szerszej koncepcji tworzenia. W 2017 roku Eleganza- czarna kuchnia glamour, triumfowała w konkursie jako jego finalistka.


 

Unikatowość i piękno frontu meblowego Ariana, prezentuje śmiałe i jednocześnie wszechstronne podejście do wzornictwa. Dzięki swej elastyczności w zależności od warstwy surowcowej i technologii wykończenia, front może zyskać wiele odsłon, tworząc aranżacje w wielorakiej, dowolnie wybranej stylistyce: eko, glamour, klasycznej, nowoczesnej, skandynawskiej etc. Jego wyjątkowość bazuje na szerokiej palecie zarówno materiałowych, jak i wykończeniowych możliwości od naturalnego drewna pokrytego mieszanką ekologicznych olejów, przez różnego rodzaju lakiernicze eko powłoki, po niestandardowe materiały pochodzące z recyklingu. Każde z zastosowanych rozwiązań gwarantuje niepowtarzalny efekt, a poprzez to umożliwia stworzenie unikalnego i wyjątkowego mebla.

 

Ariana nominowana do prestiżowej nagrody
Ariana nominowana do prestiżowej nagrody

Laureaci 27. edycji plebiscytu, mającego na celu wyróżnienie produktów i usług charakteryzujących się wysoką jakością wzornictwa, zostaną wyłonieni jesienią br. Wcześniej przejdą przez dwa etapy eliminacji: pierwszy w lipcu br., kiedy zgłoszenia oceni jury profesorskie i drugi w październiku, kiedy ścisłą czołówkę nagrodzi jury interdyscyplinarne- złożone z ekspertów wdrożeń przemysłowych i designu.
Czy uniwersalność formy frontu Ariana znajdzie uznanie w oczach konkursowego Jury? - dowiemy się już wkrótce.

Rzemieślnicza pasja tworzenia pielęgnowana od 15 lat

Ariana nominowana do prestiżowej nagrody

Salony

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoja wymarzona kuchnia przybrała realne kształty. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax 077 465 14 76
biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Zamów kuchnię on-line email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl