FB
Instagram
YT
2021-03-08

Kuchnie Halupczok ponownie na szklanym ekranie

Od 22 lutego 2021 r. kolekcje kuchenne marki Halupczok wraz z innowacyjnymi rozwiązaniami podziwiać można na antenie ogólnopolskiej stacji informacyjnej TVN 24, w ramach wizerunkowej kampanii telewizyjnej. Billboardy sponsorskie emitowane są na antenie przodującej w rankingu kanałów informacyjnych, tuż przed i po programie "Prognoza pogody". W marcu br. rusza druga odsłona telewizyjnej kampanii ekskluzywnych mebli kuchennych.   

Wielowymiarowość materiału i formy
Kluczową osią scenariusza prezentowanego spotu, który na antenie TVN 24 oglądać można do kwietnia 2021 r., jest nieregularnie falowany autorski front meblowy, w różnych odmianach materiałowych i kolorystycznych. Jego unikatowe piękno i wszechstronność zastosowania wyeksponowano w trzech stylistycznie odmiennych kolekcjach mebli kuchennych- Ariana w ciemnej i złotej oprawie oraz w kuchni Madera. W zależności od doboru surowca z jakiego powstanie oraz technologii wykończenia tworzy aranżacje w dowolnie wybranej stylistyce- eko, glamour, klasycznej czy nowoczesnej.
  

Kuchnie Halupczok ponownie na szklanym ekranie
Kuchnie Halupczok ponownie na szklanym ekranie

Na styku designu i technologii
Front meblowy w złotym odcieniu stał się motywem przewodnim projektu kuchni Ariana, nadając jej stylu glamour. Wersję frontu z naturalnego dębu pokrytego eko-olejem wykorzystano przy tworzeniu kuchni Madera w stylistyce skandynawskiej. Nowoczesna kuchnia w stylu industrialnym powstała przy wykorzystaniu frontu meblowego Ariana w czarnej odsłonie. Nieszablonowe wzornictwo i nowatorskie podejście tworzą w prezentowanych kuchniach duet, który daje nieograniczone możliwości w efektownym aranżowaniu przestrzeni. Partnerami kampanii są cenione marki: Miele, Elica, Gaggenau - liderzy wśród producentów innowacyjnych urządzeń gospodarstwa domowego, których rozwiązania stanowią integralny element projektu każdej z aranżacji. Piękno rzemiosła i funkcjonalność, w połączeniu z zaawansowanymi technologiami to wiodący walor eksponowanych w spocie kuchni.

W marcu br. spot telewizyjny Halupczok emitowany będzie w terminie 8–14.03.2021 w paśmie godzinowym: 18.35- 22.51. Zapraszamy do dzielenia z nami tego przełomowego momentu. Do zobaczenia przed szklanym ekranem!

Więcej o kampanii przeczytać można w kanałach mediów społecznościowych Facebook i Instagram wpisując #halupczokwtvn24.   

Użyteczność w służbie elegancji

Kuchnie Halupczok ponownie na szklanym ekranie

Salony

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoja wymarzona kuchnia przybrała realne kształty. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax 077 465 14 76
biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Zamów kuchnię on-line email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl