FB
Instagram
YT
2020-09-03

Państwa satysfakcja - naszym największym sukcesem

Jako Zespół serdecznie dziękujemy za wspaniałe słowa uznania, które napływają od Państwa zarówno drogą emailową, jak i poprzez kanały mediów społecznościowych- są prawdziwym wiatrem dla naszych biznesowych skrzydeł. Trudno nam w pełni wyrazić radość, jaką wywołują w nas te opinie, budując poczucie spełnienia misji tworzenia pięknych i funkcjonalnych wnętrz, jakiej jesteśmy wierni od 16 lat.


 

Dziękujemy za zaufanie, jakim niezmiennie obdarzacie nasz Zespół zapraszając do serca swego domu. Ta wspólna podróż, dzięki Waszym oczekiwaniom, pomysłom oraz marzeniom, stanowi nie tylko wspaniałą inspirację, ale i ciekawe wyzwanie. Dzięki Państwu, możemy tworzyć i oferować niepowtarzalne, luksusowe aranżacje kuchenne.

Państwa satysfakcja - naszym największym sukcesem
Państwa satysfakcja - naszym największym sukcesem

Przykładamy niezwykłą wagę, by na każdym etapie prac nad kuchnią Zespół Halupczok otaczał Państwa troskliwą, fachową opieką, dając poczucie wewnętrznego spokoju i komfortu. Efekt końcowy tej wspólnej podróży, który realizuje Wasze marzenia o wnętrzu indealnym, jest spełnieniem również dla nas. Żywimy nadzieję, że tak stworzona kuchnia stanowi tętniące szczęściem i dobrymi emocjami miejsce, gromadząc wkoło siebie najbliższych. Dziękujemy, że możemy być tego częścią.
 

Rzemieślnicza pasja tworzenia.

Państwa satysfakcja - naszym największym sukcesem

Salony

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoja wymarzona kuchnia przybrała realne kształty. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax 077 465 14 76
biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Zamów kuchnię on-line email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl