FB
Instagram
YT
2021-07-22

Ekologiczna płyta meblowa - nowość w ofercie Halupczok

Ekologiczna wrażliwość, zrównoważony proces produkcji mebli i nowatorskie technologie sprzyjające oszczędnemu zużyciu zasobów naturalnych to codzienny oręż w realizacji wizjonerskich projektów kuchni Halupczok. Dlatego jedynie kwestią czasu stało się wprowadzenie do materiałowej oferty marki ekologicznej płyty meblowej, powstałej w 100% w wyniku recyklingu drewna. Drewniane płyty w czterech odcieniach: Dąb Grigio, Dąb Antico, Cement Italia, Dąb Scuro, dołączyły do szerokiej gamy materiałów gwarantujących ponadczasowe piękno i wysoką jakość kolekcji meblowych, z których słynie marka Halupczok.

Poznaj aranżacje meblowe inspirowane naturą.
 

Z połączenia zamiłowania przyrodą i proekologicznych wartości, przyświecających nam w codziennej biznesowej aktywności, zrodziła się idea wzbogacenia oferty o drewno pochodzące z odzysku. Marka Halupczok zjednoczyła siły z Niemann Polska, co zaowocowało wprowadzeniem do materiałowego portfolio włoskich płyt meblowych, pochodzących z odzysku. Koncepcja produkcji tych płyt oparta jest na wykorzystaniu już raz użytego materiału drewnopochodnego, bez potrzeby sięgania po nowe zasoby naturalne.
 

Ekologiczna płyta meblowa - nowość w ofercie Halupczok
Ekologiczna płyta meblowa - nowość w ofercie Halupczok

Dzięki zintegrowanemu procesowi recyklingu powstaje całkowicie nowy produkt- piękny, funkcjonalny i ponownie potrzebny.  Szerokie zastosowanie płyt z odzysku przy produkcji mebli na wymiar ma nieograniczony potencjał tworzenia aranżacji w dowolnie wybranej stylistyce- kuchnie nowoczesne, kuchnie klasyczne, kuchnie w stylu glamour, kuchnie z wyspą  czy półwyspem etc. Siły natury drewnianych płyt meblowych w czterech odcieniach, doświadczyć można w każdym z 13 salonów fimowych marki Halupczok.

Każdy pojedynczy krok prowadzi do wspólnego sukcesu...

Ekologiczna płyta meblowa - nowość w ofercie Halupczok

Salony

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoja wymarzona kuchnia przybrała realne kształty. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax 077 465 14 76
biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Zamów kuchnię on-line email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl