nr referencyjny:

Magazynier

Ozimek k.Opola

OPIS STANOWISKA:

  • zarządzanie zapasami magazynowymi
  • działania optymalizacyjne w zakresie systemu magazynowania
  • organizowanie własnej pracy
  • przyjmowanie towarów do magazynu
  • jakościowy oraz ilościowy odbiór towaru
  • składowanie i właściwe przechowywanie magazynowanego towaru
  • umiejętne posługiwanie się dokumentacją magazynową
  • obsługa wózków widłowych

WYMAGANIA:

  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność przeprowadzania inwentaryzacji
  • dbanie o porządek w magazynie
  • umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat lub kontrakt
  • Rozwój w nowoczesnej firmie ze zgranym zespołem
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Wsparcie zespołu oraz przełożonego na każdym etapie pracy
  • Wdrożenie w nowe obowiązki
  • Rozwój indywidualny oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Pracowniczy pakiet usług medycznych
Miejsce pracy: siedziba firmy w Krzyżowej Dolinie ( w okolicach Ozimka i Opola)
Osoby zainteresowanie prosimy o przesłanie swojego CV na adres: gabriel.czok@meble-halupczok.pl

Salony

Zapraszamy do kontaktu. Nasze salony meblowe czekają na Ciebie!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoje wymarzone wnętrze przybrało realnych kształtów. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax: +48 77 465 14 76
mail: biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Porozmawiaj z ekspertem email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

Przetwarzanie danych osobowych