FB
YT
nr referencyjny:

Kierownik Salonu Mebli Kuchennych

Gdańsk (okolice)

        OPIS STANOWISKA:

  • realizacja założonych planów sprzedaży, odpowiedzialność za obroty i rentowność sklepu, zgodnie z założonym budżetem
  • zarządzanie zespołem sprzedażowym (5-7 osób)
  • utrzymywanie wysokich standardów obsługi w salonie, szkolenie pracowników
  • doradzanie klientom, biurom architektonicznym i innym instytucjom, przy doborze optymalnego produktu
    z oferty firmy
  • kontakty z partnerami handlowymi (B2B), architektami
  • wstępna obsługa reklamacji
  • monitoring działań konkurencji
  • tworzenie pozytywnego wizerunku firmy i marki Halupczok wśród odbiorców

        WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek związany z zarządzaniem)
  • duże zaangażowanie w wykonywaną pracę, łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów, zdolności negocjacyjne, komunikatywność
  • samodzielność w działaniu i duża determinacja do realizacji stawianych celów, odpowiedzialność
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowym – znajomość branży mebli kuchennych będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

        OFERUJEMY:

Oferujemy ciekawą pracę w obszarze sprzedaży i aranżacji mebli kuchennych oraz mebli indywidualnie projektowanych, łączących w sobie niepowtarzalne wzornictwo i nowoczesne technologie. Naszym pracownikom zapewniamy bardzo dobrą atmosferę pracy i  szansę na rozwój w dynamicznym, międzynarodowym otoczeniu (szkolenia w kraju i zagranicą). Zapewniamy dobre i adekwatne do osiągnięć wynagrodzenie z systemem premiowym. Nasze mocne strony to elastyczność, innowacyjność i mocna pozycja rynkowa.

Miejsce pracy: salon firmowy Halupczok Gdańsk (okolice)
Osoby zainteresowanie prosimy o przesłanie swojego CV na adres: praca@meble-halupczok.pl

Salony

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoja wymarzona kuchnia przybrała realne kształty. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax 077 465 14 76
biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Przetwarzanie danych osobowych