Wnętrza

Apartament przyszłości

Apartament przyszłości

FIRMA Halupczok Kuchnie i Wnętrza od wielu lat zajmuje się produkcją wysokiej klasy mebli kuchennych. Dzięki dynamicznemu rozwojowi i otwarciu na potrzeby rynku poszerzyliśmy swój asortyment. Tworzymy meble łazienkowe, garderoby, szafy, czy komody. Prócz wnętrz mieszkań i domów wyposażaliśmy również salony samochodowe, restauracje, czy sale audytoryjne. Na tak bogatą ofertę pozwala nam innowacyjne zaplecze technologiczne. Dzięki niemu podejmujemy się coraz bardziej złożonych realizacji. Wykorzystujemy w nich szkło aluminium, stal nierdzewną, laminaty, elementy fornirowane i lakierowane, konglomeraty i kompozyty.

 

Nasza firma nie stoi w miejscu i ciągle inwestujemy w jej rozwój. Wdrażamy do produkcji nowości pojawiające się na rynku europejskim, szkolimy pracowników z nowatorskich rozwiązań stosowanych w meblarstwie. A okucia i akcesoria meblowe wykonują dla nas najlepsi producenci na świecie. Jakość i nowoczesny design w połączeniu z ergonomią i najnowszymi technologiami to coś, co firma Halupczok Kuchnie i Wnętrza oferuje swoim Klientom.

Apartament przyszłości to najnowsze wyzwanie, w którym nasza firma wzięła udział. Zespół naukowców, projektantów i producentów mebli stworzył, 120- metrowe pomieszczenie, łączące w sobie innowacyjne rozwiązania i technologie ze świeżym spojrzeniem na aranżację.

Apartament Przyszłości to miejsce pełne inspiracji i wyjątkowych rozwiązań. To propozycja dla każdego, kto chce przenieść się w czasie i doświadczyć przyszłości. Można go zwiedzać w Dobrotece w Dobrodzieniu.
(projekt architektoniczny: NArchitekTURA Bartosz Haduch, projekt badawczy: Tomasz Wiktorski)

Firma HALUPCZOK - producent mebli jest właścicielem praw autorskich i pokrewnych wszystkich prezentowanych zdjęć i tresci.
Wszelkie kopiowanie oraz rozpowszechnianie jest zabronione!

All rights reserved © 2019 Kuchnie Halupczok, created by NSF.pl powered by GeopardCMSEnova logo