KUCHNIE
INSPIROWANE
DOSKONAŁOŚCIĄ
NOWOCZESNE
KUCHNIE NA WYMIAR
FB
Instagram
YT

Delektuj się nieskazitelnym designem i niesamowitą jakością

Wyobraźmy sobie kuchnię otwartą dla wszystkich, dostosowaną do każdej naszej potrzeby i nad wyraz piękną. Wyobraźmy sobie kuchnię, w której panuje wspaniała, rodzinna atmosfera. Gdzie błogie uczucie radości i spełnienia przeplatają się z cudownymi zapachami potraw? Taka jest właśnie kuchnia HALUPCZOK KUCHNIE I WNĘTRZA.

Wszystko w kompaktowej postaci, dzięki czemu gotowanie staje się jeszcze prostsze i przyjemniejsze

TWORZYMY DLA CIEBIE KUCHNIE ZE SMAKIEM

Produkty

Grazia – minimal art design

Zobacz kolekcję

Stafford – linia idealna

Zajawka zajawka

Zobacz kolekcję

Liguria – wysublimowana elegancja

Zobacz kolekcję

Eleganza – klasyczne piękno

Zobacz kolekcję

Lucca Vetro – ideał zaklęty w drewnie


 

Zobacz kolekcję

Salony

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoja wymarzona kuchnia przybrała realne kształty. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax 077 465 14 76
biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Newsy

2019-07-30

Nowa strona www HALUPCZOK – elegancja w każdym detalu


Nowoczesne kuchnie na wymiar wymagają odpowiedniej oprawy i wsparcia, zarówno w warstwie estetycznej, jak i merytorycznej. By ułatwić Państwu dokonanie najlepszego wyboru, w każdym z naszych salonów czekają na Państwa doświadczeni doradcy. Natomiast by ułatwić Państwu zapoznanie się z naszą ofertą przygotowaliśmy nową, udoskonaloną odsłonę naszej strony internetowej. Zapraszamy do zapoznania się z całością jej zawartości. Do rozsmakowania się w eleganckich i krótkich w formie - ale bogatych w informacje - opisach kolekcji. Zapraszamy do uważnego przejrzenia zdjęć kuchni na wymiar. Fotografii tyleż pięknych, co  inspirujących. Niezmiennie zapraszamy do kontaktu.

czytaj więcej

2019-09-04

HALUPCZOK NA TARGACH WARSAW HOME

Szanowni Państwo,
Zapraszamy do wspólnego odkrywania designerskich nowości 2019 marki Halupczok oraz świętowania 15. urodzin firmy podczas międzynarodowych targów wnętrzarskich WARSAW HOME 2019 w podwarszawskim Nadarzynie. Przez 4 dni targowe zabierzemy Państwa we wzorniczą podróż wypełnioną wyrafinowanym pięknem, nowatorskimi materiałami i funkcjonalnymi rozwiązaniami skrytymi w najnowszych kolekcjach kuchennych naszej marki.
 
OTWÓRZMY WSPÓLNIE DRZWI DO ŚWIATA WNĘTRZ HALUCZOK.

Więcej na temat Warsaw Home: https://warsawhome.eu/


 

czytaj więcej

Magazyn

07/2019

Nowoczesne kuchnie na wymiar Halupczok to harmonijne połączenie rzemieślniczego kunsztu, śmiałych, gustownych aranżacji i nowych technologii. Kuchnie na wymiar Halupczok nie są jedynie wypełnieniem przestrzeni. Stanowią kreację miejsca pełnego pasji i elegancji. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, a jednocześnie naszą wizją kuchni i kuchennej elegancji.

pobierz

Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl