Venezia

KULINARNE UNIESIENIE

Lekkość, stylowość i unikalność to najmocniejsze atuty kuchni VENEZIA.

Zawieszona nad podłogą kuchnia to nowatorskie rozwiązanie, które zapewni obieg dobrej energii. Jej nowoczesna i praktyczna sylwetka pozwoli przygotować potrawy wznoszące nas na kulinarne wyżyny.

Zawieszona na ścianie kuchnia VENEZIA praktycznie nie dotyka podłogi. Szafki dolne i segment z AGD zawieszono na jednej wysokości. Dlatego kuchnia staje się optycznie lżejsza, a także niezwykle wygodna w użytkowaniu. Teraz już nic nie przeszkodzi Ci w sprzątaniu. Dotrzesz wszędzie, gdzie chcesz. Kuchnia VENEZIA trafi w gusta perfekcyjnych pań i panów domu!

Podświetlony spód nadaje jej futurystycznego wyglądu. Kuchnia wykończona jest fornirem z drzewa oliwnego, który nadaje jej włoskiego klimatu.
Uwagę przyciąga ozdobny, modny roślinny motyw. Rysunek forniru przechodzący z jednego frontu na drugi sprawia wrażenie perfekcyjnej ciągłości i idealnej kompozycji. Białe szkło na frontach mebli daje efekt lustrzanego odbicia, dzięki czemu kuchnia będzie błyszczeć i tym samym stanowić prawdziwą ozdobę Twojego domu.

Szklane fronty ze specjalnie wyprofilowanymi krawędziami ułatwiają otwieranie szafek. Jednocześnie powodują, iż płaszczyzna frontów staje się idealnie gładka. Ten manewr podkreśla jej elegancję oraz ułatwia utrzymanie w niej czystości. Linearny układ systemu półek i szafek podkreśla z kolei cały perfekcyjnie zaplanowany i wykonany projekt.

Otwórz się z kuchnią VENEZIA na nowe rozwiązania! Rozwijaj kulinarne pasje i dodawaj do nich szczyptę uniesienia!

Zawieszona na ścianie kuchnia VENEZIA praktycznie nie dotyka podłogi. Szafki dolne i segment z AGD zawieszono na jednej wysokości. Dlatego kuchnia staje się optycznie lekka. Teraz już nic nie przeszkodzi Ci w sprzątaniu. Dotrzesz wszędzie gdzie chcesz. Podświetlony spód nada jej futurystycznego wyglądu. Kuchnia wykończona jest w fornir z drzewa oliwnego nadającego włoskiego klimatu. Przechodzący rysunek forniru z jednego frontu na drugi nada perfekcyjnej ciągłości i estetyki. Białe szkło na frontach mebli nada lustrzanego odbicia, dzięki któremu kuchnia będzie błyszczeć. Te szklane fronty ze specjalnie wyprofilowanymi krawędziami ułatwią otwieranie szafek. To spowoduje, iż płaszczyzna frontów będzie idealnie gładka i łatwa w utrzymaniu czystości. Linearny układ systemu półek i szafek podkreśli perfekcyjnie zaprojektowaną kuchnię. Otwórz się z kuchnią VENEZIA na nowe rozwiązania i doznaj uczucia radosnego uniesienia.

Firma HALUPCZOK - producent mebli jest właścicielem praw autorskich i pokrewnych wszystkich prezentowanych zdjęć i tresci.
Wszelkie kopiowanie oraz rozpowszechnianie jest zabronione!

All rights reserved © 2019 Kuchnie Halupczok, created by NSF.pl powered by GeopardCMSEnova logo