Toscana II

KAMIENNE INSPIRACJE

Proste kształty, czysta linia i uporządkowany rytm szafek to kuchnia TOSCANA II. Doskonale wyważone elementy połączone blatem z naturalnego granitu to prawdziwy raj dla estetów.

Kuchnia TOSCANA II to oaza spokoju i wyciszenia. Szaro-ziemisty kolor forniru kuchni nadaje wnętrzu łagodnego charakteru. Szary granit podkreśla wyrafinowany styl całego pomieszczenia. Idealnie gładka oraz połyskująca powierzchnia tego kamienia zmienia zwykłą kuchnię w pomieszczenie pełne życia i blasku. Odbijająca światło płaszczyzna dodatkowo rozjaśnia wnętrze.

Mocny i odporny granit to gwarancja niezawodności. Granitowy blat zapewnia też wygodę oraz staje się idealną podporą w kuchni. Doskonale nadaje się do przygotowania najbardziej wymyślnych potraw.

Optymalny układ szafek podkreśla estetykę projektu, usprawnia gotowanie, a także nadaje ładu i harmonii wnętrzu. Niepozorne szafki są w stanie pomieścić wszystko, czego potrzebujesz. Praktyczna półeczka nad zlewem pomoże utrzymać porządek.

Na uwagę zasługują też praktyczne sprzęty AGD:

  • chłodziarka do wina,
  • kawiarka.

Ich zastosowanie daje Ci więcej możliwości kulinarnych eksperymentów.

Dzięki najnowszej technologii i pięknej stylistyce kuchnia TOSCANA II spełni wszelkie warunki do tego, by stać się wyjątkowym miejscem w domu.

Kuchnia TOSCANA II to oaza spokoju i wyciszenia. Szaro - ziemisty kolor forniru kuchni nada wnętrzu łagodnego charakteru. Szary granit podkreśli wyrafinowany styl całego pomieszczenia. Powierzchnia tego naturalnego surowca jest idealnie gładka. Jego błyszcząca płaszczyzna odbije światło i nadaje połysku wnętrzu. Ten mocny i odporny granit stanie się idealną podporą w kuchni. Doskonale nada się do przygotowania najbardziej wymyślnych potraw. Optymalny układ szafek usprawni Tobie gotowanie. Niepozorne szafki są w stanie pomieścić całkiem sporo. Praktyczne sprzęty AGD np. chłodziarka do wina pozwoli na rozwijanie Twoich pasji. Dzięki najnowszej technologii i pięknej stylistyce kuchnia TOSCANA II spełni wszelkie warunki do tego, by stać się wyjątkowym miejscem w domu.

Firma HALUPCZOK - producent mebli jest właścicielem praw autorskich i pokrewnych wszystkich prezentowanych zdjęć i tresci.
Wszelkie kopiowanie oraz rozpowszechnianie jest zabronione!

All rights reserved © 2019 Kuchnie Halupczok, created by NSF.pl powered by GeopardCMSEnova logo