Toscana

STYLOWO I Z CHARAKTEREM

W tym wnętrzu stylowość bierze górę, a praktyczne innowacyjne rozwiązania nadają jej funkcjonalności. Całość podbija serca najbardziej wymagających.

W kuchni TOSCANA dominująca czerń współgra z tajemniczym palisandrem, tworząc odważny projekt. Mocna kolorystyka fornirów połączona z nowoczesną technologią tworzy miejsce pełne emocji i pasji.

Czerń kuchni TOSCANA kryje w sobie moc. Ciepły palisander delikatnie ją łagodzi. Razem tworzą duet idealny. To intrygujące zestawienie kolorów i obietnica nieziemskich kulinarnych przeżyć. W takim otoczeniu poczujesz szczyptę emocji i nabierzesz chęci do eksperymentów.

Uwagę zwraca też niecodzienna forma okapu.

Poza walorami estetycznymi kuchnia wyposażona jest w wiele praktycznych rozwiązań, takich jak:

  • uchwyty krawędziowe, które pozwolą na utrzymanie czystości w pomieszczeniu;
  • nowoczesny sprzęt AGD usprawniający pracę;
  • umieszczone tuż nad zlewem szafki – ułatwiające organizację i uporządkowanie przestrzeni.

Całość projektu wywrze na Tobie i na bliskich duże wrażenie. Kuchnia TOSCANA rozbudzi w Tobie namiętność i kulinarną pasję.

Czarny lakier forniru kuchni TOSCANA kryje w sobie moc. W połączeniu z palisandrem delikatnie go wycisza tworząc doskonały duet. To intrygujące zestawienie kolorów i obietnica estetycznych kulinarnych przeżyć. W takim otoczeniu poczujesz szczyptę emocji i nabierzesz siły do eksperymentów. Poza walorami estetycznymi kuchnia wyposażona jest w uchwyty krawędziowe. Pozwolą one na łatwe utrzymanie czystości. Całość projektu kuchni zrobi na Tobie i na bliskich duże wrażenie. Kuchnia TOSCANA rozbudzi w Tobie namiętność i kulinarną pasję.

Firma HALUPCZOK - producent mebli jest właścicielem praw autorskich i pokrewnych wszystkich prezentowanych zdjęć i tresci.
Wszelkie kopiowanie oraz rozpowszechnianie jest zabronione!

All rights reserved © 2019 Kuchnie Halupczok, created by NSF.pl powered by GeopardCMSEnova logo