Siena white

POWIEW ŚWIEŻOŚCI

Czysta, nowoczesna i awangardowa kuchnia SIENA WHITE zawładnie Twoim sercem i stanie się miejscem miłych spotkań i kulinarnych wrażeń. Jej bijąca świeżością stylistyka oraz zaskakujące możliwości to odpowiedź na Twoje najpilniejsze potrzeby.

Nieskazitelnie piękna i intrygująca – to właśnie nasza kuchnia SIENA WHITE. Awangardowa stylistyka nawiązująca do arktycznej krainy przykuje uwagę i sprawi, że nie będziesz chciał stamtąd wyjść. Piaskowane szkło imitujące strukturę szronu robi wrażenie i wprowadza orzeźwiająco – lekki akcent do Twojego wnętrza.

Za dużymi frontami skrywają się mniejsze, pojemne szuflady, tym samym zwiększając funkcjonalność kuchni. Pionowe frezowania nadają optycznie wysokości.

Poczuj moc bijącą od podświetlanych uchwytów i połyskujących blatów! Inteligentne systemy oświetlenia zapewnią Ci komfortową pracę o każdej porze. Podświetlany uchwyt ułatwi pracę wieczorem. Automatycznie zapalające się światło w szufladach sprawi, że szybko i bez trudu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Wstawki z naturalnie połyskującego łupka i połyskujące blaty nadadzą kuchni charakterystycznego ultranowoczesnego charakteru, a dodatkowo wzmocnią efekt iluminacji.

Niech wszechogarniająca biel rozświetli całe wnętrze i nada mu lekkości.

Poczuj niezwykły przypływ świeżości z kuchnią SIENA WHITE!

Nieskazitelnie piękna i intrygująca to kuchnia SIENA WHITE. Awangardowa stylistyka nawiązująca do arktycznej krainy przykuje uwagę. Szkło piaskowane imitujące strukturę szronu wprowadzi orzeźwiająco - lekki akcent do Twojego wnętrza. Za dużymi frontami kryją się mniejsze szuflady, tym samym zwiększając funkcjonalność kuchni. Pionowe przefrezowania nadadzą optycznie wysokości. Inteligentne systemy oświetlenia zapewnią Ci komfortową pracę o każdej porze. Podświetlany uchwyt ułatwi pracę wieczorem. W szufladach  zapali się światło gdy tylko je otworzysz. Wstawki z naturalnie połyskującego łupka i połyskujące blaty wzmocnią efekt iluminacji. Poczuj moc bijącą od podświetlanych uchwytów i połyskujących blatów. Dzięki takim rozwiązaniom możesz korzystać z kuchni nawet w środku nocy. Niech wszechogarniająca biel radośnie rozświetli całe wnętrze. Poczuj przypływ świeżości z kuchnią SIENA WHITE.

Firma HALUPCZOK - producent mebli jest właścicielem praw autorskich i pokrewnych wszystkich prezentowanych zdjęć i tresci.
Wszelkie kopiowanie oraz rozpowszechnianie jest zabronione!

All rights reserved © 2019 Kuchnie Halupczok, created by NSF.pl powered by GeopardCMSEnova logo