Siena

PRESTIŻ NA KTÓRY ZASŁUGUJESZ!

Kuchnia SIENA to futurystyczny projekt na miarę najbardziej wymagających Klientów – miłośników nowoczesności w światowym stylu.
Na pierwszy rzut oka kuchnia SIENA robi wrażenie mało funkcjonalnej i wręcz surowej, ale to tylko pozory. Jej prawdziwe piękno oraz niezliczone możliwości kryją się za drzwiczkami kuchennych szafek i szaf.

Kuchnia SIENA wyróżnia się przede wszystkim zastosowanym wzornictwem. Intryguje i powoduje, że mamy wrażenie przebywania w bardzo eleganckim, pełnym prestiżu wnętrzu. Takiego charakteru nadaje jej błyszczący metaliczny lakier quartz grey. Uwagę zwraca również wyspa w kształcie fali – szeroka i bardzo funkcjonalna. Spore wrażenie sprawiają również:

  • podświetlane logowane uchwyty z wstawkami ze szkła piaskowanego,
  • szuflady oświetlone po ich otwarciu,
  • efekt świetlnej poświaty – dzięki obijającemu się od powierzchni kuchni sztucznemu światłu.

Wyjątkowe jest również połączenie delikatnych obłości, miękkich i falistych frontów oraz blatu kuchni z monumentalnym charakterem mebli. Nadają go pionowe frezowania frontów kuchni, które z jednej strony wysmuklają, a z drugiej powiększają optycznie jej wnętrze.

Kuchnia SIENA skupi uwagę wszystkich i stanie się nietuzinkową ozdobą Twojego domu. To prawdziwy diament wśród naszych nowatorskich rozwiązań, jakie mamy dla Ciebie.

Wzornictwo kuchni SIENA zredukowane jest do absolutnego minimum tworząc klasę samą w sobie. Ta kuchnia zrobi mocne wrażenie. Błyszczy i mieni się jak drogocenny kruszec. A to za sprawą specjalnego metalicznego lakieru quartz grey. Dzięki jego właściwościom nawet najmniejsze sztuczne światło odbija się w nim tworząc srebrzystą poświatę. Podświetlane uchwyty z wstawkami ze szkła piaskowanego wzmocnią ten niesamowity efekt, jak również szuflady bijące blaskiem po ich otworzeniu. Delikatne obłości, miękkie i faliste linie frontów i blatu kuchni stworzą przyjazną aurę. Zaś pionowe przefrezowania powiększą optycznie wnętrze nadając jej monumentalnego charakteru. Takiej stylistyce nikt się nie oprze. Kuchnia SIENA skupi uwagę wszystkich i stanie się ozdobą wnętrza. To prawdziwy diament w Twoim domu.

Firma HALUPCZOK - producent mebli jest właścicielem praw autorskich i pokrewnych wszystkich prezentowanych zdjęć i tresci.
Wszelkie kopiowanie oraz rozpowszechnianie jest zabronione!

All rights reserved © 2019 Kuchnie Halupczok, created by NSF.pl powered by GeopardCMSEnova logo