Salerno/ Palermo

AWANGARDOWA FUNKCJONALNOŚĆ

Kuchnia PALERMO powstała z myślą o wszystkich, którzy chcą spróbować czegoś nowego i uwielbiają nowatorskie rozwiązania.

Ten projekt to zupełnie nowy wymiar kuchni. Uwagę zwraca nowatorska forma blatu o wyjątkowym kształcie i sporej funkcjonalności. Jego dwa poziomy sprawiają, że bez trudu stworzysz swoją idealną wyspę kuchenną z wydzieloną automatycznie strefą relaksu i gotowania. Tego potrzebują praktyczni i przebojowi ludzie!

Kuchnię cechuje odważna stylistyka i optymalne wykorzystanie powierzchni. Specjalnie ukształtowany blat kuchenny to jednocześnie ozdoba całego pomieszczenia. Swoim ciekawym kształtem wprowadza do kuchni futurystyczny akcent, który podkreśla jej unikalność. Uwagę przyciąga również oryginalny fornir, imitujący rybią łuskę lub też wzór skóry węża.

Praktyczne bezuchwytowe szuflady z organizerem bez trudu pomieszczą wszystkie niezbędne produkty i przyrządy kuchenne oraz zapewnią Ci łatwy dostęp do nich. Najnowocześniejszy sprzęt AGD podkreśla jedynie wszechstronność tego projektu.

W tej kuchni awangarda miesza się z elegancją i prestiżem, jakiego poszukiwałeś już od dawna!

Kuchnię tę cechuje odważna stylistyka i optymalne wykorzystanie powierzchni. Specjalnie ukształtowany blat kuchenny stanie się ozdobą całego pomieszczenia. Swoim ciekawym kształtem wprowadzi do kuchni futurystyczny akcent. Blat ten pełni więcej funkcji niż standardowo. Nie tylko jest powierzchnią, na której przygotowuje się wyśmienite potrawy, ale także można przy nim wypić filiżankę kawy. Dodatkowym artystycznym elementem kuchni  jest fornir o przykuwającym uwagę wzorze. Rysunek przypominający rybią łuskę wprowadzi do Twojej kuchni element zaciekawienia. Wszystko z myślą o Tobie i Twoich bliskich.

Firma HALUPCZOK - producent mebli jest właścicielem praw autorskich i pokrewnych wszystkich prezentowanych zdjęć i tresci.
Wszelkie kopiowanie oraz rozpowszechnianie jest zabronione!

All rights reserved © 2019 Kuchnie Halupczok, created by NSF.pl powered by GeopardCMSEnova logo