Salerno

PORUSZAJĄCY STYL

Kuchnia SALERNO to awangardowy projekt dla wyjątkowo wymagających odbiorców. Elektrycznie sterowana, zmechanizowana, ruchoma, a przede wszystkim nad wyraz funkcjonalna – wzbudzi zainteresowanie tych, którzy żyją szybko, ale cenią sobie komfort i wygodę.

Kuchnia SALERNO łączy w sobie estetykę oraz daje niezliczenie wiele możliwości samodzielnego jej kształtowania. Pozwalają na to liczne ruchome elementy. Z kolei elektrycznie sterowane szafki ułatwią szybkie dotarcie do niezbędnych akcesoriów czy przypraw. Spore zaskoczenie, ale i ułatwienie stanowi wysuwany blat, który w jednej chwili pozwoli na ukrycie pod sobą lub wysunięcie zlewozmywaka i płyty indukcyjnej.

Dodatkowy atut kuchni stanowi fornir lakierowany na wysoki połysk. Jego rysunek przypomina mieniącą się w świetle rybią łuskę. To niecodzienne i nowatorskie wzornictwo stanowi nie tylko element dekoracyjny, ale sprawia, że cała kuchnia nabiera blasku.

SALERNO to kuchnia, która zrobi na Tobie i Twoich gościach elektryzujące wrażenie, a Tobie ułatwi przyrządzanie nawet najbardziej wyszukanych potraw.

Odkryj funkcjonalne piękno kuchni SALERNO. Poruszaj się swobodnie. Korzystaj z całej płaszczyzny, bądź zmieniaj ją wedle upodobań. Zestaw ruchomych elementów pozwoli Ci na wiele. Elektrycznie sterowane szafki będą reagowały na każde Twoje skinienie. Wysuwany blat ukryje pod sobą zlewozmywak i płytę indukcyjną. Dlatego, jeśli zechcesz przygotować pyszny obiad, możesz swobodnie powiększyć obszar Twoich kulinarnych działań wysuwając go. Gdy będziesz potrzebować więcej przestrzeni, jednym ruchem możesz schować zlewozmywak i płytę indukcyjną. Dodatkowym atutem kuchni jest fornir lakierowany na wysoki połysk. Jego rysunek przypomina mieniącą się w świetle rybią łuskę. Tak przyciągający uwagę dodatek sprawi, iż cała kuchnia nabierze blasku. SALERNO to kuchnia, która zrobi na Tobie elektryzujące wrażenie.

Firma HALUPCZOK - producent mebli jest właścicielem praw autorskich i pokrewnych wszystkich prezentowanych zdjęć i tresci.
Wszelkie kopiowanie oraz rozpowszechnianie jest zabronione!

All rights reserved © 2019 Kuchnie Halupczok, created by NSF.pl powered by GeopardCMSEnova logo