Rivoli

ESENCJA WSPÓŁCZESNEJ ELEGANCJI

Kuchnia RIVOLI to propozycja dla klienta lubiącego nowoczesne, minimalistyczne formy w połączeniu ze szczyptą elegancji i funkcjonalności.

Uwagę zwraca przede wszystkim modna i uniwersalna kolorystyka. Biel doskonale komponuje się z przyjemnym, jasnym odcieniem dębu oraz szarym frontem i stalowymi chromowanymi elementami baterii, a także czernią piekarnika i okapu kuchennego.

Kuchnia RIVOLI, prócz wysokiej estetyki i staranności wykonania, oferuje też wiele praktycznych rozwiązań. Jednym z ciekawszych jest zintegrowany z blatem kuchennym miniogródek. Ta propozycja z pewnością przypadnie do gustu paniom, które uwielbiają zapach świeżych przypraw rozchodzący się po całym domu. Kuchnia posiada również wygodny bezuchwytowy system szuflad z przegródkami na sztućce oraz pojemniki na przyprawy czy dodatki do potraw. To rozwiązanie sprawia, że:

  • kuchnia staje się jeszcze bardziej funkcjonalna, gdyż bez problemu dyskretnie przechowamy w niej wszystkie niezbędne w kuchni produkty i akcesoria kuchenne;
  • znacznie skraca się czas przygotowywania potraw, ponieważ wszystko, co niezbędne do ich przyrządzania, znajduje się na wyciągnięcie ręki.

Kuchnia RIVOLI kryje w sobie również zintegrowany z blatem do gotowania wysuwany dębowy stół. To idealne rozwiązanie dla pań, które uwielbiają zapraszać koleżanki na „ploteczki przy małej czarnej”. Można przy nim też wygodnie zjeść lub ustawić większą ilość przygotowanych dań.

Kuchnia RIVIOLI to funkcjonalność na najwyższym poziomie, którą musisz mieć!

Firma HALUPCZOK - producent mebli jest właścicielem praw autorskich i pokrewnych wszystkich prezentowanych zdjęć i tresci.
Wszelkie kopiowanie oraz rozpowszechnianie jest zabronione!

All rights reserved © 2019 Kuchnie Halupczok, created by NSF.pl powered by GeopardCMSEnova logo