Perugia

IDEALNA HARMONIA W TWOIM DOMU

Kuchnia PERUGIA to kuchnia dla prawdziwego perfekcjonisty. Wyważone proporcje, doskonałe łączenia i idealne systemy usprawniające pracę, a do tego niemęcząca wzroku kolorystyka tworzą spójną całość. W takim otoczeniu spełnisz się kulinarnie, ale i odpoczniesz od chaosu dnia codziennego.

Kuchnia PERUGIA to doskonałość w każdym calu. Rytmiczny i klarowny układ szafek stoi na straży ładu i porządku w całym wnętrzu. Przesuwne szklane fronty nadają elegancji, a ich podświetlanie od wewnątrz podkreśla niecodzienny i nieco intymny charakter projektu. Pomysłowe połączenie kuchennej wyspy z jadalnianym blatem zapewni Ci stały kontakt z najbliższymi. System bezuchwytowy frontów oraz specjalnie ukształtowana rynienka odciąży powierzchnie od zbędnych uchwytów. To usprawni tylko Twoją pracę i zaoszczędzi sporo wolnej przestrzeni.

Wszystkie elementy tej kuchni współgrają ze sobą, tworząc idealną całość, w której bez trudu się odnajdziesz. Dopełnieniem tej harmonii jest doskonałe połączenie przeciwieństw: chłodnej bieli lakieru z naturalnym brązem forniru.

Poczuj wewnętrzną równowagę w Twojej nowej kuchni PERUGIA!

Kuchnia PERUGIA to doskonałość w każdym calu. Rytmiczny i klarowny układ szafek wprowadzi ład do wnętrza. Przesuwne szklane fronty podświetlane od wewnątrz nadadzą blasku całej kuchni. Pomysłowe połączenie kuchennej wyspy z jadalnianym blatem to idealna fuzja sfery pracy i relaksu. System bezuchwytowy frontów wraz ze specjalnie ukształtowaną rynienką odciąży powierzchnie od zbędnych uchwytów. Wszystkie elementy tej kuchni współgrają ze sobą tworząc idealną całość. Dopełnieniem tej harmonii jest doskonałe połączenie przeciwieństw: chłodnej bieli lakieru z naturalnym brązem forniru. Poczuj wewnętrzną równowagę w Twojej nowej kuchni PERUGIA.

Firma HALUPCZOK - producent mebli jest właścicielem praw autorskich i pokrewnych wszystkich prezentowanych zdjęć i tresci.
Wszelkie kopiowanie oraz rozpowszechnianie jest zabronione!

All rights reserved © 2019 Kuchnie Halupczok, created by NSF.pl powered by GeopardCMSEnova logo