Parma

MINIMALIZM DO ZAKOCHANIA

Czysta stylistyka, niesamowita funkcjonalność i wysoka estetyka zamknięte w bryle kuchennej to najmocniejsze strony jakie posiada kuchnia PARMA II. To doskonały pomysł dla dwóch osób kochających komfort na małej powierzchni kawalerki.

Kuchnia PARMA II to kuchnia kompaktowa, która sprawdzi się w każdej niedużej przestrzeni. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom bez trudu pomieści wszystko, czego potrzebujesz.

Ta kuchnia to prawdziwa tajemnica. To poukrywane sprytnie elementy, dzięki którym Twoja kuchnia będzie się zmieniać wraz z Twoimi potrzebami i odpowiadać na nie zawsze, kiedy tylko zajdzie taka konieczność. Wyciągany spod blatu stół zmieni charakter wnętrza z kuchni w jadalnię i odwrotnie. Uporządkowany system szafek zagwarantuje harmonię oraz ułatwi utrzymanie ładu w kuchni. Sprytnie ukryty pod przesuwanymi frontami sprzęt AGD przemieni wnętrze kuchni w przyjemne lokum dla dwojga. System przesuwny, zastosowany nad blatem na wysokości rąk, doskonale pomieści kubki i szklanki tak, by nie zakłócić porządku.

Ta kuchnia zachwyca swoją spójną formą, ale i zaskakuje niecodzienną, modną stylistyką. Struktura lnu widoczna na szafkach i frontach sprawi, że poczujesz się bardzo naturalnie. Piękny fornir dębowy wprowadzi przyjazny klimat, poczucie ciepła i bezpieczeństwa do Twojej kawalerki.

Doskonale dobrana kolorystyka, wzornictwo, technologia i design, a wszystko to zamknięte w kompaktowej formie, specjalne dla poczucia Twojego maksymalnego komfortu.

Pokochasz ten styl i pokochają go Twoi znajomi!

Kuchnia PARMA II to intrygująca kuchnia kompaktowa. Pomieści to, czego potrzebujesz. W tej kuchni kryje się tajemnica. To schowane elementy, dzięki którym Twoja kuchnia będzie się zmieniać wraz z Twoimi potrzebami. Wyciągany spod blatu stół zmieni charakter wnętrza z kuchni w jadalnię i odwrotnie. Uporządkowany system szafek zagwarantuje harmonię. Sprytnie ukryty pod przesuwanymi frontami sprzęt AGD przemieni wnętrze kuchni w przyjemne lokum dla dwojga. System przesuwny zastosowany nad blatem na wysokości rąk doskonale pomieści kubki i szklanki tak, by nie zakłócić porządku. Ta kuchnia nie tyko zachwyci Cię swoją spójną formą, ale i modną stylistyką. Struktura lnu widoczna na szafkach i frontach sprawi, że poczujesz się bardzo naturalnie. Piękny fornir dębowy wprowadzi przyjazny klimat do Twojej kawalerki. Doskonale dobrana kolorystyka, wzornictwo, technologia i design pomieszczą się w małej kuchni. Wszystko na minimalnej powierzchni dla Twojego maksymalnego komfortu. Pokochasz ten styl i pokochają go Twoi znajomi.

Firma HALUPCZOK - producent mebli jest właścicielem praw autorskich i pokrewnych wszystkich prezentowanych zdjęć i tresci.
Wszelkie kopiowanie oraz rozpowszechnianie jest zabronione!

All rights reserved © 2019 Kuchnie Halupczok, created by NSF.pl powered by GeopardCMSEnova logo