Lucca vetro

KUCHNIA PRZYSZŁOŚCI W NATURALNEJ OPRAWIE

LUCCA VETRO to projekt dla miłośników wnętrz pięknych, naturalnych i praktycznych jednocześnie.

Nowatorskie rozwiązania w naturalnej oprawie – tak najkrócej można opisać kuchnię LUCCA VETRO, która powstała, by nakarmić zmysły i ułatwić gotowanie. Materiałem wykonania kuchni stał się między innymi wytrzymały, o przyjemnej barwie, naturalny orzech amerykański.

Uwagę przyciągają szklane elementy, jak chociażby przejrzysta podpora utrzymująca wykonany w całości z drewna blat. Jednocześnie nadaje ona lekkości całej tej misternej konstrukcji. Aby podkreślić wyjątkowość projektu, posłużyliśmy się idealnie gładkimi frontami. Ich nieskazitelna biel wspaniale przełamuje ciepły brąz orzecha.

To, co zwraca też uwagę, to wyjątkowa staranność, precyzja i dokładność, z jakimi zostały wykonane poszczególne elementy projektu, a także ilość detali pełniących funkcję dekoracyjną.

Kuchnia LUCCA VETRO posiada także liczne udogodnienia, takie jak:

  • funkcjonalna półka do przechowywania produktów – umieszczona nad zlewozmywakiem, ułatwia to utrzymanie w kuchni ładu i porządku;
  • strefa przechowywania produktów składająca się z dwóch spiżarni cargo – co daje pewność, że niezbędne produkty będą zawsze pod ręką i gwarancję swobodnego przechowywania całej żywności w bezpieczny sposób;
  • podświetlany blat roboczy – znacznie ułatwiający pracę;
  • bezuchwytowy system otwierania frontów.

Jeśli szukasz kuchni, która będzie jednocześnie stanowiła ozdobę Twojego mieszkania i ułatwi Ci przyrządzanie potraw, to ten projekt jest właśnie dla Ciebie!

Nowatorskie rozwiązania łączą się z naturalnymi materiałami. Idealna, czysta biel frontów kontrastuje z ciepłą barwą naturalnego orzecha amerykańskiego. Uwagę przyciąga blat, wykonany w całości z drewna i wsparty na szklanej, całkowicie przejrzystej podporze. Elegancja detali i naturalność wykorzystanych materiałów potwierdzają najwyższą klasę kuchni Lucca Vetro. Strefa przechowywania produktów składa się z dwóch spiżarni cargo, a podświetlenia blatu roboczego pozwalają na niczym nieograniczoną pracę.

Firma HALUPCZOK - producent mebli jest właścicielem praw autorskich i pokrewnych wszystkich prezentowanych zdjęć i tresci.
Wszelkie kopiowanie oraz rozpowszechnianie jest zabronione!

All rights reserved © 2019 Kuchnie Halupczok, created by NSF.pl powered by GeopardCMSEnova logo