Liguria

WYSUBLIMOWANA ELEGANCJA

Kuchnia LIGURIA ma w sobie TO COŚ, co nie pozwala o niej zapomnieć. Naturalny połyskujący łupek doda blasku, a szlachetna biel podkreśli doskonałość i precyzję zastosowanych proporcji.

Idealna biel blatu kuchennego połączona z warstwą naturalnego łupka z połyskującymi drobinkami frontu wyspy sprawia, że kuchnia staje się prestiżowym elementem Twojego domu. Lakierowane, połyskujące fronty wzmacniają jedynie ten efekt.

Na uwagę zasługuje niecodzienny okap w formie dużej, okrągłej wiszącej lampy. To robi wrażenie. Doskonale wyważone proporcje tej kuchni stworzą wrażenie przestronności. Duże fronty skrywają w sobie kilka mniejszych, praktycznych szuflad. Wysoka spiżarnia pomieści bez trudu wszystkie produkty spożywcze. Dzięki temu, że wysuwa się całkowicie, możesz swobodnie korzystać z zapasów. Dodatkowym walorem jest podświetlane wnętrze spiżarni, dzięki któremu sprawnie dokonasz wyboru potrzebnego Ci produktu.

Kuchnia LIGURIA wyróżnia się również bogatym wyposażeniem, na które składa się:

  • najnowszej generacji sprzęt AGD,
  • elektrycznie otwierane szuflady,
  • winiarka.

Kuchnia LIGURIA to wygoda na wyciągnięcie ręki i wysublimowana elegancja, którą musisz mieć!

Idealna biel blatu kuchennego połączona z warstwą naturalnego łupka z połyskującymi drobinkami frontu wyspy sprawi, że poczujesz się wyjątkowo. Lakierowane fronty wzmocnią również ten efekt. Ponadto oświetlenie sztucznym światłem frontu wyspy wydobędzie jeszcze bardziej jego blask. Doskonale wyważone proporcje tej kuchni stworzą wrażenie przestronności. Duże fronty kryją za sobą kilka mniejszych szuflad. Wysoka spiżarnia pomieści wiele produktów spożywczych. Dzięki temu, że wysuwa się całkowicie i swobodnie będziesz korzystać z zapasów. Dodatkowym walorem jest podświetlane wnętrze, dzięki któremu sprawnie dokonasz wyboru potrzebnego Ci produktu. Bogato wyposażona kuchnia LIGURIA w najnowszej generacji sprzęt AGD, elektrycznie otwierane szuflady i w winiarkę to prawdziwy skarb.

Firma HALUPCZOK - producent mebli jest właścicielem praw autorskich i pokrewnych wszystkich prezentowanych zdjęć i tresci.
Wszelkie kopiowanie oraz rozpowszechnianie jest zabronione!

All rights reserved © 2019 Kuchnie Halupczok, created by NSF.pl powered by GeopardCMSEnova logo