Latina

NAMIĘTNA STYLISTYKA

Ekskluzywna kuchnia LATINA w odcieniu gorzkiej czekolady rozpali zmysły i stanie się chlubą Twojego domu. To propozycja dla wszystkich, którzy uwielbiają mocne doznania.

Jej mocna strona to wyjątkowa i niepowtarzalna estetyka. Tworzą ją:

  • ceramiczna okładzina imitująca teksturą i kolorystyką rdzę (możliwe jest zastosowanie tego samego materiału na ścianie i podłodze);
  • naturalny fornir z drzewa hebanowego.

Wyróżniające się stalowe zabudowane sprzęty podkreślają jej niecodzienną stylistkę.

Nietypowe nowoczesne wzornictwo to nie jedyna zaleta tej kuchni. Nasz projekt wzbogaciliśmy o liczne praktyczne rozwiązania. Zamiast standardowej jednej zmywarki do naczyń – są aż dwie. To wygodne rozwiązanie dla zapracowanych. W komfortowy sposób można zawsze korzystać z jednej, podczas gdy druga jest pełna. Pod zmywarkami umieściliśmy dwie praktyczne szuflady. Naciskowe otwieranie szafek i szuflad w systemie bezuchwytowym ułatwi szybkie dotarcie do niezbędnych akcesoriów i usprawni pracę w kuchni. Dodatkowym atutem są organizery w szufladach, pozwalające na utrzymanie w porządku sztućców oraz pojemników na przyprawy, jak i innych kuchennych niezbędników.

Kuchnia LATINA to synonim luksusu w Twoim domu.

Łatwa w czyszczeniu powłoka o rdzawym zabarwieniu na frontach i blacie zawładnie Twoją kuchnią. Możliwe jest również zastosowanie tej samej okładziny ceramicznej na podłodze i ścianie. Nietypowa stylistyka połączona z innowacyjnymi rozwiązaniami to właściwości tej wspaniałej kuchni. Zamiast standardowej jednej zmywarki do naczyń są aż dwie. To wygodne rozwiązanie dla zapracowanych. W komfortowy sposób można zawsze korzystać z jednej, podczas gdy druga jest pełna. Ponadto pod zmywarkami znajdują się sprytnie umieszczone dwie szuflady. Naciskowe otwieranie szafek i szuflad w systemie bezuchwytowym usprawni pracę w kuchni. Symetryczne ułożenie naturalnego forniru drewna hebanowego w postaci ramy nad kuchnią podkreśli jej elitarny styl. Wszystkie te rozwiązania wprowadzą luksus do Twojego domu.

Firma HALUPCZOK - producent mebli jest właścicielem praw autorskich i pokrewnych wszystkich prezentowanych zdjęć i tresci.
Wszelkie kopiowanie oraz rozpowszechnianie jest zabronione!

All rights reserved © 2019 Kuchnie Halupczok, created by NSF.pl powered by GeopardCMSEnova logo