Calabria

FUNKCJONALNE PIĘKNO NA ŚWIATOWYM POZIOMIE

Kuchnia CALABRIA to projekt, który spodoba się wielbicielom elegancji i praktycznych rozwiązań.

Uwagę przyciągają przede wszystkim unikalne frezowania frontów, które dodają kuchni szykowności. Wzrok przyciągają również silnie kontrastujące ze sobą barwy frontów oraz blatu. Ten pomysł powinien zainteresować również miłośników ponadczasowych rozwiązań.

Estetykę kuchni podkreślają delikatne przeszklenia, które jednocześnie nadają jej lekkości i przejrzystości. Mają one też swoje praktyczne zastosowanie, gdyż szybciej orientujemy się w zawartości, jaką kryją szafki. Białe fronty nadają meblom uniwersalnego charakteru. Rzucający się w oczy kontrastujący blat o głębokim odcieniu stanowi z kolei nawiązanie do najnowszych światowych trendów. Chromowane uchwyty w formie gałki oraz ozdobne przeszklenia szuflad dopełniają całości.

Kuchnia CALABRIA odznacza się również wygodą i funkcjonalnością, co znajduje swój wyraz w skróconym czasie przygotowywania potraw oraz większą przyjemnością z samego gotowania. Umożliwiło to zastosowanie takich elementów, jak:

  • szuflady otwierane na dotyk – ułatwiające szybkie dotarcie do potrzebnych akcesoriów; szuflady są przy tym pojemne i głębokie, dzięki czemu bez trudu można w nich schować niezbędniki kuchenne, a także artykuły spożywcze czy przyprawy;
  • wnęki pod blatem – idealnie nadające się do przechowywania książek kucharskich.

Kuchnia CALABRIA spełni marzenia o elegancji w kuchni, a praktyczne udogodnienia sprawią, że gotowanie stanie się Twoją pasją!

Unikalne frezowania frontów przykuwają wzrok. Nowoczesny i ekskluzywny styl z nutą klasyki spodoba się wielbicielom eleganckiego designu. Silnie kontrastujące ze sobą barwy frontów i blatu dodają kuchni szyku i ponadczasowego charakteru. Kontrastujący, o głębokiej barwie, blat perfekcyjnie dopełnia całość. To design na najwyższym, światowym poziomie.

Firma HALUPCZOK - producent mebli jest właścicielem praw autorskich i pokrewnych wszystkich prezentowanych zdjęć i tresci.
Wszelkie kopiowanie oraz rozpowszechnianie jest zabronione!

All rights reserved © 2019 Kuchnie Halupczok, created by NSF.pl powered by GeopardCMSEnova logo