Torino II

NATURALNE PIĘKNO

Poczuj, jak gotowanie i dbanie o czystość w kuchni zmienia się w prawdziwą przyjemność!

Kuchnia TORINO II to marzenie każdej mamy. Jest rodzinna, funkcjonalna i ekonomiczna.

Kuchnia TORINO II to propozycja kuchni modnej, praktycznej i niezwykle ekonomicznej. Delikatna stylistyka pozwoli Ci na swobodną aranżację. Stonowana kolorystyka zastosowana w kuchni skrywa w sobie magiczną moc natury. W takim otoczeniu wypoczniesz i nabierzesz sił, a gotowanie stanie się miłym odprężeniem.

Kuchnia TORINO II wyposażona została w liczne udogodnienia, takie jak:

  • bezuchwytowy system – dzięki specjalnie wyfrezowanej krawędzi fronty ułatwią szybkie otwarcie szuflady i sięgnięcie po potrzebne narzędzia;
  • praktyczne i pojemne szafki oraz szuflady – ułatwią wprowadzenie do wnętrza ładu i porządku;
  • gładkie powierzchnie frontów –umożliwią utrzymanie kuchni w czystości.

Krawędź frontów została wyprofilowana tak, by pokreślić schludną linearność całości.

Poczuj się naturalnie w kuchni inspirowanej naturą i odpoczywaj, gotując!

Kuchnia TORINO II to propozycja kuchni modnej i niezwykle ekonomicznej. Delikatna stylistyka pozwoli Ci na swobodną aranżację. Kolorystyka zastosowana w kuchni kryje w sobie magiczną moc natury. W takim otoczeniu wypoczniesz i nabierzesz sił, a gotowanie stanie się miłym odprężeniem. Bezuchwytowy system kuchni TORINO II ułatwi Ci pracę. Wygodnie otworzysz szuflady ciągnąc za specjalnie wyfrezowaną krawędź frontu. Dzięki praktycznym szafkom i szufladom wprowadzisz do wnętrza ład i porządek. Dodatkowo gładkie powierzchnie frontów umożliwią Ci utrzymanie kuchni w czystości. Krawędź frontów została wyprofilowana tak, by pokreślić schludną linearność całości. Poczuj się naturalnie w kuchni inspirowanej naturą.

Firma HALUPCZOK - producent mebli jest właścicielem praw autorskich i pokrewnych wszystkich prezentowanych zdjęć i tresci.
Wszelkie kopiowanie oraz rozpowszechnianie jest zabronione!

All rights reserved © 2019 Kuchnie Halupczok, created by NSF.pl powered by GeopardCMSEnova logo