Preston

Z MIŁOŚCI DO NATURALNEGO PIĘKNA


Kuchnia PRESTON to ekonomiczna kuchnia utrzymana w modnej, ponadczasowej, skandynawskiej stylistyce. Łagodna kolorystyka oraz nawiązanie do natury sprawiają, że stanie się czymś więcej, niż miejscem do przygotowywania posiłków. Stanie się strefą pełną ciepła i wytchnienia.


Minimalistyczna kuchnia PRESTON to projekt, który bez wątpienia pokochają miłośnicy stylu ECO. Przekonają ich z pewnością takie elementy, jak:

  • postarzane drewno,
  • naturalne wykończenie,
  • zdobienie blatu w postaci drobnych listków.

Jasna, stonowana kolorystyka podkreśla subtelność projektu i nadaje kuchni swoistej lekkości. Zastosowane rozwiązanie, jakim jest przejście z kuchni do salonu w formie niewielkiego, podwyższonego blatu, umożliwi stały kontakt z zaproszonymi gośćmi, członkami rodziny czy Twoją drugą połówką.


Na uwagę zasługują również:

  • precyzja wykonania frontów;
  • zastosowane połączenie kolorów: postarzane naturalne drewno, subtelny odcień cappuccino i chromowana stal.


Kuchnia PRESTON wypełniona została także licznymi udogodnieniami:

  • ergonomiczne rozmieszczenie poszczególnych elementów,
  • spora liczba pojemnych szafek i szuflad,
  • wbudowany stojak na butelki z winem,
  • zlew zintegrowany z blatem.

Jeśli szukasz piękna, kochasz minimalizm, a gotowanie i natura to Twoje pasje – kuchnia PRESTON jest tym, czego potrzebujesz! W niej nic nie jest dziełem przypadku!

Kuchnia PRESTON to wygoda połączona z naturalnością. Jej z pozoru niewielka powierzchnia da Ci wiele możliwości. Jest bardzo funkcjonalna, bo wyposażona np. w spiżarnię typu "cargo". Niewielki podwyższony blat połączy kuchnię z salonem w sposób bardzo subtelny. To rozwiązanie wprowadzi przyjazną atmosferę. Umożliwi zaproszonej osobie towarzyszenie Ci w kuchni nie zabierając zbędnego miejsca. Precyzja wykonania frontów i ich kolorystyka nawiązuje do skandynawskiego stylu. Dzięki jasno - szarym powierzchniom pomieszczenie stanie się lekkie. Szczotkowane fronty swą ciekawą strukturą upiększą całe wnętrze. Blat kuchenny w naturalnym kolorze, ozdobiony wzorem delikatnych listków stworzy dodatkowo beztroską atmosferę. W tej kuchni nic nie jest wymuszone. W tej kuchni wszystko współgra z naturą.

Firma HALUPCZOK - producent mebli jest właścicielem praw autorskich i pokrewnych wszystkich prezentowanych zdjęć i tresci.
Wszelkie kopiowanie oraz rozpowszechnianie jest zabronione!

All rights reserved © 2019 Kuchnie Halupczok, created by NSF.pl powered by GeopardCMSEnova logo