Pytania i odpowiedzi

Cena każdego zamówienia jest wyliczana indywidualnie, ponieważ meble kuchenne tego samego kształtu można wykonać w bardzo różnych przedziałach cenowych, w zależności od zastosowanych materiałów, ilości i rodzaju dodatkowych akcesoriów. Ciężko zatem jednoznacznie określić ile kosztuje kuchnia - jak różne są gusta i wymagania klientów, tak różne są nasze realizacje i ich ceny.To, ile kosztuje kuchnia, często zależy od taki wielu składników, że cena może się zmieniać nawet w trakcie realizacji, gdy zażyczymy sobie jakieś dodatki czy akcesoria.

Do wykonania wstępnej wyceny mebli kuchennych wystarczą nam wymiary pomieszczenia, opis wybranych materiałów, akcesoriów oraz informacje dotyczące indywidualnych upodobań i oczekiwań. Wycena kuchni jest bezpłatna. Aby podana przez nas cena zabudowy kuchennej była możliwie jak najdokładniejsza, zapraszamy do naszych salonów w Opolu (ul. Oleska 121 i ul. Kępska 8), Katowicach, Kaliszu, Gliwicach, Wrocławiu, Bielsku- Białej, Warszawie i Dobrodzieniu.

Czas realizacji zamówienia wynosi średnio 8 tygodni od momentu wpłacenia zaliczki i zależy w głównej mierze od rodzaju wybranych frontów.

Montaż kuchni trwa zazwyczaj dzień-dwa choć może zdarzyć się, że instalacja będzie trwała nieco dłużej np. w przypadku kuchni bardzo dużych lub o wysokim stopniu skomplikowania.

Tak, w naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt AGD wszystkich dostępnych na rynku firm. Razem z meblami dostarczamy i podłączamy wszystkie urządzenia. W przypadku zakupienia sprzętu AGD indywidualnie, doliczana jest opłata za podłączenie.

Sklepy internetowe oferują szeroki wybór urządzeń AGD, często w bardzo korzystnych cenach. Należy jednak doliczyć do nich koszty transportu i instalacji, jak również pewne ryzyko. Zamawiając u nas zestaw mebli kuchennych wraz z urządzeniami AGD, mają Państwo zagwarantowane to, że wszystkie urządzenia będą w 100% sprawne i zgodne z rzeczywistym zamówieniem. A co najważniejsze, dotrą do Państwa na czas razem z meblami. Sprzedaż wysyłkowa obarczona jest wysokim ryzykiem uszkodzenia, nie tylko urządzeń AGD zwłaszcza w przypadku zlewozmywaków ceramicznych lub granitowych, które bardzo często ulegają zniszczeniu w czasie transportu. Powoduje to znaczne opóźnienia i komplikacje.

Nie wymagamy żadnego specjalnego przygotowania do wizyty w naszym salonie. Warto jednak zabrać ze sobą wymiary pomieszczenia, ponieważ ułatwi nam to doradzenie odpowiedniego układu mebli kuchennych i pozwoli na wykonanie szybkiej wyceny wstępnej. Oprócz długości i wysokości ścian istotne są również odległości okien i drzwi od ścian i podłogi.

Cena zestawu mebli kuchennych zależy od wielu czynników, w szczególności takich jak: rodzaj wykorzystanych materiałów (rodzaj frontów, grubość blatów), systemów otwierania (np. elektryczne wspomaganie), wyposażenia szafek i szuflad (wkłady na sztućce, selektory, kosze cargo, organizery) oraz akcesoriów dodatkowych takich jak oświetlenia, relingi itp.

W zależności od ilości poprawek i zmian wprowadzanych przez Klienta, trwa to zwykle nie dłużej niż 7 dni od pomiarów pomieszczenia.

Tak, wykonujemy również wyceny na podstawie gotowych projektów w naszych salonach mebli kuchennych  we Wrocławiu, Katowicach, Kaliszu, Gliwicach, Opolu (ul. Oleska 121 i ul. Kępska 8), Bielsku- Białej, Warszawie i Dobrodzieniu.

Zachęcamy do osobistego odwiedzenia naszego Salonu Mebli Kuchennych w: Opolu (ul. Oleska 121  i ul. Kępska 8), Wrocławiu, Katowicach, Kaliszu, Gliwicach, Bielsku- Białej, Warszawie lub Dobrodzieniu.

Najlepiej wcześniej umówić się na spotkanie telefonicznie lub mailowo (dane w zakładce "kontakt"), wtedy mają Państwo pewność, że kompetentna osoba będzie do Państwa dyspozycji bez potrzeby czekania.

Naszą specjalizacją są meble kuchenne, jednak możemy wykonać również meble do łazienki, meble pokojowe lub szafy wnękowe i garderoby.

Firma HALUPCZOK - producent mebli jest właścicielem praw autorskich i pokrewnych wszystkich prezentowanych zdjęć i tresci.
Wszelkie kopiowanie oraz rozpowszechnianie jest zabronione!

All rights reserved © 2019 Kuchnie Halupczok, created by NSF.pl powered by GeopardCMSEnova logo