Aktualności

2019-06-21
Niezmiennie od 15 lat dzielimy z Państwem kluczowe momenty w historii naszej firmy, jesteśmy bowiem przekonani, że sukcesy, jakie osiągamy na polu biznesowym nie mogłyby mieć miejsca bez Państwa udziału. Dlatego też z ogromną przyjemnością zapraszamy do wszystkich salonów firmowych na wspólne świętowanie kolejnej znamiennej chwili w dorobku firmy- PREMIERY NOWEGO KATALOGU, prezentującego panteon najnowszych kolekcji kuchennych marki HALUPCZOK.
 
Liczymy na Państwa obecność! Do zobaczenia!
 
2019-05-23

Uprzejmie informujemy, że najnowsza kolekcja kuchenna MARSALA, walczy o najwyższe podium w kategorii "Kuchnia" siódmej edycji konkursu “Design dla Konesera”, organizowanego przez miesięcznik Dobre Wnętrze. Konkurs promuje najlepsze polskie wzornictwo - najlepiej zaprojektowane, piękne i użyteczne, wysokiej jakości produkty do wyposażenia domu. Zwycięzców wybiorą Czytelnicy w internetowym głosowaniu, a wyróżnienia przyzna profesjonalne Jury, składające się z wybitnych architektów. Jeśli wzornicza kompozycja kuchni MARSALA, kunszt wykonania oraz sycylijski temperament przewijający się w jej projekcie są bliskie Państwa poczuciu estetyki, prosimy o oddanie swojego głosu na tę kolekcję. Serdecznie dziękujemy!

Głosować można do 13 czerwca TUTAJ

 

2019-04-09

Z ogromną dumą dzielimy się z Państwem informacją o kolejnym sukcesie najnowszej kolekcji kuchennej MARRONE marki Halupczok, która została laureatką prestiżowej nagrody Opolska Marka. W kategorii "Najlepszy Produkt 2018 Roku" Kapituła konkursowa doceniła MARRONE za innowacyjność rozwiązań i jej unikalny, urzekający projekt. Podczas uroczystej Gali wręczenia nagród, statuetkę osobiście odebrał założyciel i właściciel firmy- Adrian Halupczok. To już drugie trofeum dla tej aranżacji, w marcu br. otrzymała ona bowiem Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich Meble Polska 2019. To wspaniały prezent na 15. urodziny firmy Halupczok, które świętujemy w tym roku.

Więcej o kuchni MARRONE tutaj

2019-03-19

Składamy SERDECZNE PODZIĘKOWANIA na ręce wszystkich gości, którzy odwiedzili targowy showroom marki Halupczok podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Poznańskich MEBLE POLSKA 2019. Dziękujemy za inspirujące spotkania, ciekawe rozmowy, spostrzeżenia pełne uznania. Jest nam niezwykle miło, że mogliśmy gościć Państwa i wspólnie dzielić emocje związane z odsłoną premierowych kolekcji kuchennych MARRONE oraz MARSALA, jak również razem świętować 15. urodziny firmy. Mamy ogromną nadzieję, że to spotkanie będzie kontynuacją wspólnej drogi w tworzeniu inspirujących wnętrz.

2019-03-05

Zapraszamy do wspólnego świętowania 15 urodzin firmy Halupczok podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich MEBLE POLSKA 2019 i wzięcia udziału w jubileuszowym konkursie, w którym nagrodą główną jest ekskluzywna kawiarka marki Siemens. Wystarczy odwiedzić najnowsze kolekcje kuchenne marki Halupczok prezentowane w ich premierowej odsłonie w dniach 12-15 marca 2019. Następnie wykonać inspirujące zdjęcie z wizyty i umieścić je na swoim profilu w mediach społecznościowych ( Facebook, lub/i Instagram) wraz z oznaczeniem @meble.halupczok oraz hasztagiem #halupczok do 31 marca br. 15 autorów najbardziej intrygujących zdjęć zostanie nagrodzonych autorskimi prezentami od marki Halupczok, a zwycięzca otrzyma nagrodę główną - luksusową kawiarkę marki Siemens.

Stoisko nr 17, Pawilon nr 7
12-15 marca 2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ul. Głogowska 14, Poznań

Do zobaczenia!

2019-02-26

Zapraszamy na spotkanie z najlepszym światowym designem oraz świętowanie 15. urodzin marki Halupczok podczas największego w Europie Środkowo - Wschodniej międzynarodowego wydarzenia branży meblarskiej - MEBLE POLSKA 2019, które odbędzie się w Poznaniu w terminie 12-15 marca 2019 r.

Odkryjemy przed Państwem premierowe aranżacje kuchenne- MARRONE i MARSALA, przenosząc do świata designerskich nowości, innowacyjnych technologii oraz autorskich, funkcjonalnych rozwiązań.

Showroom targowy Halupczok nr 17, Pawilon nr 7
12-15 marca 2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ul. Głogowska 14, Poznań

Celebrujmy te momenty WSPÓLNIE!

Do zobaczenia!

wyświetlono artykuły od 1 do 8 (94 znalezionych)
Strona 1 z 12
Przejdź do strony

Firma HALUPCZOK - producent mebli jest właścicielem praw autorskich i pokrewnych wszystkich prezentowanych zdjęć i tresci.
Wszelkie kopiowanie oraz rozpowszechnianie jest zabronione!

All rights reserved © 2019 Kuchnie Halupczok, created by NSF.pl powered by GeopardCMSEnova logo