Aktualności

2018-07-19

W atmosferze fantastycznych sportowych emocji, ducha rywalizacji i niezapomnianych doznań zarówno estetycznych, jak i kulinarnych upłynęła tegoroczna edycja Mazury Equestrian Show Gałkowo Masters, zorganizowana w Stadninie Koni Ferensteinów. Marka Halupczok Kuchnie i Wnętrza miała ogromną przyjemność być częścią tego pełnego pasji wydarzenia. W oprawie naszej kuchni Eleganza mistrz cukiernictwa firmy Gaggenau - Krzysztof Kopciński, tworzył kulinarne dzieła sztuki, hipnotyzując gości ich porywającym smakiem. W feerię barw i wyrafinowane wzornictwo obfitował natomiast legendarny konkurs kapeluszowy, gdzie jedną z nagród stał się prezent sygnowany naszą stolarską pasją. Było nam niezwykle miło, móc partnerować tej prestiżowej imprezie, na której kolejną edycję z niecierpliwością czekamy. 

2018-07-16

Efektowny design, funkcjonalne i nowatorskie rozwiązania, a przede wszystkim unikalny artyzm skryte w kolekcjach kuchennych marki Halupczok teraz na wyciągnięcie ręki. A wszystko w związku z planowaną zmianą lokalizacji obecnego salonu firmowego Halupczok Kuchnie i Wnętrza w Bielsku Białej. Wszystkie aranżacje kuchenne będące częścią ekspozycji tego showroomu, dostępne są w specjalnej promocyjnej ofercie http://niko-kuchnie.pl/nowosci

2018-06-27

Gałkowo Masters to wydarzenie sportowo - towarzyskie z wieloletnią tradycją, przyciągające zarówno miłośników sportu, jak i wielbicieli piękna. Wspaniali jeźdźcy, duch rywalizacji, piękne konie, a wszystko to w malowniczej scenerii Mazur. Partnerem tegorocznej XVII - tej edycji imprezy jest marka Halupczok Kuchnie i Wnętrza, której fascynująca aranżacja kuchenna - ELEGANZA stanie się tłem dla kulinarnej magii w wykonaniu wirtuoza smaków firmy Gaggenau - Krzysztofa Kopcińskiego. 

Serdecznie zapraszamy! Dzielmy te chwile wspólnie!

2018-06-27

Tworzymy kuchnię doskonałą zarówno pod kątem aranżacyjnym, jak i smakowym. Spełniamy Państwa pragnienia tworząc kolekcje sygnowane Waszą osobowością, ale dbamy również byście doświadczali w nich niezapomnianych kulinarnych doznań. Dlatego we współpracy z ambasadorem marki Halupczok Kuchnie i Wnętrza - wirtuozem kulinarnym - Pascalem Brodnickim, komponujemy dla Państwa KUCHNIĘ PEŁNĄ SMAKÓW, inspirując wyjątkowymi kulinariami. Pomysły na pyszne dania, które zachwycą zarówno miłośników klasyki, jak i fanów kulinarnych eksperymentów, odkryjecie Państwo na naszym funpage'u Facebook oraz Instagram.

Serdecznie zapraszamy i życzymy wyjątkowych smakowych doznań!

#KuchniaPełnaSmakowbyPascalBrodnickiandHalupczok

 

2018-04-26

"Kuchnie są złożone jak ludzkie historie" - ekskluzywny wywiad z założycielem i właścicielem marki Halupczok Kuchnie i Wnętrza, który już od 14 lat nieustannie wyznacza kierunek, w jakim firma z sukcesem podąża.

ZAPRASZAMY do lektury kwietniowego wydania Biznes Meble.pl, w którym Pan Adrian Halupczok zdradza tajniki prowadzenia biznesu z pasją i sercem.

O zrealizowanych marzeniach, aktualnych pasjach, biznesie i planach na przyszłość...

E-WYDANIE https://bit.ly/2uK9at4

Biznes Meble
 

2018-03-21

Z ogromną przyjemnością i nieukrywaną dumą dzielimy się z Państwem fenomenalną wiadomością, że nasza najnowsza aranżacja kuchenna VALENTIA, została nagrodzona prestiżowym Złotym Medalem Meble Polska 2018 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

W kategorii PREMIERA kolekcję VALENTIA doceniono za nowoczesność rozwiązań na światowym poziomie, innowacyjność i funkcjonalność oraz piękno projektu.

DZIĘKUJEMY, że jesteście Państwo z nami i nieustannie inspirujecie nas do tworzenia coraz bardziej fascynujących, odkrywczych i zachwycających kuchni.

Świętujmy ten sukces wspólnie!

2018-02-27

Szanowni Państwo, w terminie 6 - 9 marca br. firma Halupczok Kuchnie i Wnętrza będzie częścią prestiżowego, największego w Europie Środkowo - Wschodniej wydarzenia branży meblarskiej - Międzynarodowych Targów Poznańskich MEBLE POLSKA, jakie odbędą się Poznaniu. SERDECZNIE Państwa ZAPRASZAMY na inaugurację debiutu naszych dwóch najnowszych aranżacji kuchennych, które odkryją przed Państwem swój charyzmatyczny design, inteligentne rozwiązania i najnowsze technologie, a wszystko to w służbie perfekcji i funkcjonalności. 

Celebrujmy te chwile WSPÓLNIE!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji na naszym STOISKU WYSTAWIENNICZYM NR 22, znajdującym się w PAWILONIE NR 7, gdzie przez cztery dni targów nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie dotyczące tworzenia najwyższej jakości, pięknych i wysoce funkcjonalnych mebli kuchennych. Podpowiemy także w jaki sposób tworzyć przestrzeń kuchenną, by odzwierciedlała stylistykę bliską Państwa sercu  i obowiązujące trendy.

Do zobaczenia!

wyświetlono artykuły od 1 do 8 (79 znalezionych)
Strona 1 z 10
Przejdź do strony

Firma HALUPCZOK - producent mebli jest właścicielem praw autorskich i pokrewnych wszystkich prezentowanych zdjęć i tresci.
Wszelkie kopiowanie oraz rozpowszechnianie jest zabronione!

All rights reserved © 2018 Kuchnie Halupczok, created by NSF.pl powered by GeopardCMSEnova logo