Aktualności

2017-03-16

Szanowni Państwo, z ogromną przyjemnością i niezwykłą radością informujemy, że nasze meble kuchnne ELEGANZA, otrzymały Złoty Medal MTP na Targach Meble Polska 2017 w Poznaniu.

 

Nasza wytworna kuchnia Eleganza, zaprojektowana przez Annę Dzierżanowską, Adriana Halupczoka i Tomasza Przybyłę była nominowana w kategorii MEBLE SKRZYNIOWE – KATEGORIA POTWIERDZONA JAKOŚĆ.

 

Obecnie trwa kolejny etap rywalizacji – plebiscyt Złoty Medal – Wybór Konsumentów.

Oznacza to, że teraz Państwo możecie docenić produkt, nad którym intensywnie pracowaliśmy i który polecamy serdecznie. Zainspirowani naturą, w bryle mebli kuchennych ELEGANZA, zamknęliśmy niezwykłe piękno, charakter, luksus i funkcjonalność popartą najnowszymi technologiami. Jesteśmi bardzo dumni z efektu naszej pracy.

 

Będzie nam więc niezmiernie miło, jeśli zechcecie Państwo oddać swój cenny głos na meble kuchenne ELEGANZA http://zlotymedal.mtp.pl/pl/wybor_konsumentow-glosowanie/221/

 

Głosowanie trwa do 17.04.2017. Dziennie można oddać tylko jeden głos.

http://zlotymedal.mtp.pl/pl/wybor_konsumentow-glosowanie/221/

kuchnia eleganza

 

2017-03-03

Z przyjemnością ogłaszamy II edycję konkursu Przepis na dobrą kuchnię. Stwórz z nami ksiażkę kucharską.

 

Jeśli znacie Państwo doskonałą potrawę, prosimy o podzielenie się sposobem na jej wykonanie.


W okresie od 01.03.2017 do 31.07.2017. zachęcamy wszystkich naszych Klientów do czytelnego wypełnienia kuponu konkursowego. Prosimy o złożenie własnoręcznego podpisu gdyż stanowi on dla nas zgodą na publikację Państwa przepisu kulinarnego w naszej książce kucharskiej.

Nakłaniamy również do przesyłania zdjęć wykonanych potraw.

Podpisane zdjęcia wraz z nazwą potrawy prosimy przesyłać na adres: konkurs@meble-halupczok.pl

Na ten adres można róznież kierować wszelkie pytania dotyczące naszej kulinarnej rozgrywki.
Konkurs skierowany jest do wszystkich Klientów, którzy we wspomnianym przedziale czasowym, kupią naszą kuchnię oraz do Klientów, którzy doknali zakupu kuchni w 2016 roku, a nie wzięli udziału w I edycji.

Jury konkursu wytypuje 3 najlepsze przepisy. Finał konkursu odbędzie się w październiku 2017 roku. W trakcie finału, w Warszawie, będą przyrządzane potrawy. Jury, na podstawie degustacji oceni je i zadecyduje o kolejności "na podium". Autorzy wybranych trzech przepisów zostaną nagrodzeni cennym sprzętem AGD.

UWAGA: w książce będą zamieszczane tylko wybrane przepisy. Nagrodą gwarantowaną dla wszystkich uczestników konkursu będzie książka kucharska.

Regulamin dostępny jest w naszych salonach.

Liczymy na wspólną, wspaniałą zabawę. Zapraszamy o udziału!

promocja Halupczok

2017-01-05

Szanowni Państwo, miło nam zapowiedzieć debiut dwóch nowych modeli mebli kuchennych, jakie zaprezentujemy podczas zbliżających się Targów 4 Design Days w dniach 16-19 lutego 2017r.

Czym charakteryzują się najświeższe dzieła naszego autorstwa? Teraz uchylimy jedynie rąbka tajemnicy – nasze nowe kolekcje kuchni utrzymane będą w tonacji Black & White. Reszta - niech pozostanie owiana tajemnicą. Bo premiera zobowiązuje… I nic tak nie zaostrza apetytu, jak powoli ujawniający się sekret!

Tworzymy najwyższej jakości, piękne, unikalne i funkcjonalne  meble kuchenne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Podczas trzech dni targów nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie dotyczące produktów firmy Halupczok Kuchnie i Wnętrza.

Ponadto, 17 lutego 2017r., w godzinach 12.00-13.00 weźmiemy udział w debacie pod nazwą „Wnętrza mieszkaniowe. Projekt kuchnia”. Wprowadzimy Państwa w tajniki projektowania z sensem i wrażliwością. I podpowiemy w jaki sposób tworzyć przestrzeń kuchenną, by odzwierciedlała obowiązujące trendy.

W czym jeszcze możemy Państwu pomóc? Zapraszamy na stoisko firmy Halupczok Kuchnie i Wnętrza, już od 16 lutego. Zadbamy także o Państwa kulinarne doznania smakowe.

targi 4DD

wyświetlono artykuły od 1 do 8 (66 znalezionych)
Strona 1 z 9
Przejdź do strony

Firma HALUPCZOK - producent mebli jest właścicielem praw autorskich i pokrewnych wszystkich prezentowanych zdjęć i tresci.
Wszelkie kopiowanie oraz rozpowszechnianie jest zabronione!

All rights reserved © 2017 Kuchnie Halupczok, created by NSF.pl powered by GeopardCMSEnova logo