Aktualności

2018-04-26

"Kuchnie są złożone jak ludzkie historie" - ekskluzywny wywiad z założycielem i właścicielem marki Halupczok Kuchnie i Wnętrza, który już od 14 lat nieustannie wyznacza kierunek, w jakim firma z sukcesem podąża.

ZAPRASZAMY do lektury kwietniowego wydania Biznes Meble.pl, w którym Pan Adrian Halupczok zdradza tajniki prowadzenia biznesu z pasją i sercem.

O zrealizowanych marzeniach, aktualnych pasjach, biznesie i planach na przyszłość...

E-WYDANIE https://bit.ly/2uK9at4

Biznes Meble
 

2018-03-21

Z ogromną przyjemnością i nieukrywaną dumą dzielimy się z Państwem fenomenalną wiadomością, że nasza najnowsza aranżacja kuchenna VALENTIA, została nagrodzona prestiżowym Złotym Medalem Meble Polska 2018 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

W kategorii PREMIERA kolekcję VALENTIA doceniono za nowoczesność rozwiązań na światowym poziomie, innowacyjność i funkcjonalność oraz piękno projektu.

DZIĘKUJEMY, że jesteście Państwo z nami i nieustannie inspirujecie nas do tworzenia coraz bardziej fascynujących, odkrywczych i zachwycających kuchni.

Świętujmy ten sukces wspólnie!

2018-02-27

Szanowni Państwo, w terminie 6 - 9 marca br. firma Halupczok Kuchnie i Wnętrza będzie częścią prestiżowego, największego w Europie Środkowo - Wschodniej wydarzenia branży meblarskiej - Międzynarodowych Targów Poznańskich MEBLE POLSKA, jakie odbędą się Poznaniu. SERDECZNIE Państwa ZAPRASZAMY na inaugurację debiutu naszych dwóch najnowszych aranżacji kuchennych, które odkryją przed Państwem swój charyzmatyczny design, inteligentne rozwiązania i najnowsze technologie, a wszystko to w służbie perfekcji i funkcjonalności. 

Celebrujmy te chwile WSPÓLNIE!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji na naszym STOISKU WYSTAWIENNICZYM NR 22, znajdującym się w PAWILONIE NR 7, gdzie przez cztery dni targów nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie dotyczące tworzenia najwyższej jakości, pięknych i wysoce funkcjonalnych mebli kuchennych. Podpowiemy także w jaki sposób tworzyć przestrzeń kuchenną, by odzwierciedlała stylistykę bliską Państwa sercu  i obowiązujące trendy.

Do zobaczenia!

2018-01-30

Szanowni Państwo, w terminie 15 - 18 lutego br. firma Halupczok Kuchnie i Wnętrza będzie częścią prestiżowego wydarzenia architetury, wnętrz i wzornictwa- 4 Design Days, jakie odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. SERDECZNIE Państwa ZAPRASZAMY na inaugurację debiutu naszych dwóch najnowszych aranżacji kuchennych, które światło dzienne ujrzą po raz pierwszy podczas katowickich targów. Odkryją przed Państwem swój charyzmatyczny design, inteligentne rozwiązania i najnowsze technologie, a wszystko to w służbie perfekcji i funkcjonalności. Celebrujmy te chwile WSPÓLNIE!

 

Dodatkowo w dniu 16 lutego br., w godzinach 12.00 - 16.00 na naszym stoisku wystawienniczym odbędą się spektakularne pokazy gotowania "Black & White". Oczaruje Państwa kulinarna magia w wykonaniu wirtuoza smaku i twórcy porywających menu dla wielu restauracji w Polsce i na świecie, szefa kuchni marki Gaggenau – Filipa Schmidta. Dania przyrządzane na żywo w kolorystyce czarno - białej zainspirowane będą naszymi nowatorskimi kuchniami, które zestawione ze sobą stworzą perfekcyjny duet "Black & White". 

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji na naszym stoisku wystawienniczym nr 24, gdzie przez cztery dni targów nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie dotyczące tworzenia najwyższej jakości, pięknych i wysoce funkcjonalnych mebli kuchennych. Podpowiemy także w jaki sposób tworzyć przestrzeń kuchenną, by odzwierciedlała stylistykę bliską Państwa sercu  i obowiązujące trendy.

Do zobaczenia!

2017-09-07

Serdecznie zapraszamy od 6 do 8  października do odwiedzenia naszego stoiska C 24 hala F na targach Warsaw Home w Nadarzynie koło Warszawy PTAK WARSAW EXPO Al. Katowicka 62. Jak zwykle przygotowaliśmy dla Państwa najnowsze modele kuchni oraz wiele niespodzianek. Z niecierpliwością oczekujemy na jedno z najważniejszych wydarzeń branży wnętrzarskiej w Polsce!

Warsaw Home

wyświetlono artykuły od 1 do 8 (75 znalezionych)
Strona 1 z 10
Przejdź do strony

Firma HALUPCZOK - producent mebli jest właścicielem praw autorskich i pokrewnych wszystkich prezentowanych zdjęć i tresci.
Wszelkie kopiowanie oraz rozpowszechnianie jest zabronione!

All rights reserved © 2018 Kuchnie Halupczok, created by NSF.pl powered by GeopardCMSEnova logo