Aktualności

2018-10-24

Odwaga do zmian to siła napędowa sukcesu. Marka Halupczok codziennie wychodzi poza granice rzemiosła i podąża tam, gdzie prowadzą artystyczne ambicje firmy, stawiając za cel perfekcję zamkniętą w bryle mebli kuchennych. Na swej drodze do doskonałości, otwieramy się wciąż na nowe wyzwania. Właśnie teraz nadszedł ten czas! Fundamentalny - NOWY etap w historii marki już za moment. Chcielibyśmy podzielić te emocje z Państwem, bowiem Wasze zaufanie w naszą misję tworzenia kuchni pięknych, tętniących rodzinnym gwarem i szczęściem to dla nas priorytet. Bądźcie z nami 30 listopada 2018 r., kiedy wspólnie odkryjemy to co NOWE!

2018-10-12

DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy odwiedzili nasz targowy showroom podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Wyposażenia Wnętrz -  Warsaw Home. Było nam niezwykle miło, móc Państwa gościć i wspólnie dzielić emocje związane z premierową odsłoną kolekcji MARRONE.

2018-09-17

ZAPRASZAMY do wspólnego smakowania designerskich nowości marki Halupczok Kuchnie i Wnętrza podczas tegorocznej III edycji Międzynarodowych Targów Wyposażenia Wnętrz WARSAW HOME, jakie odbędą się w dniach 4 - 7 października 2018 r. w podwarszawskim Nadarzynie.

Intensywność doznań estetycznych zagwarantują: wzornicze wyrafinowanie i subtelne piękno, oszałamiające materiały oraz rozwiązania intrygujące funkcjonalnością, stanowiące niezaprzeczalną siłę najnowszych aranżacji kuchennych, które zaprezentujemy Państwu podczas wydarzenia.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji - przez 4 dni targów, nasi specjaliści służą fachowym doradztwem w zakresie tworzenia wnętrz kuchennych odzwierciedlających Państwa potrzeby i oczekiwania, jak również niezliczonych możliwości ich kreowania.

STOISKO nr B3.9
HALA B
strefa: KITCHEN & DINING
PTAK WARSAW EXPO, Al. Katowicka 62, Nadarzyn

Spotkajmy się i dzielmy te emocje WSPÓLNIE!

Do zobaczenia!

 

2018-09-10

Już od dnia 15.10.2018r. będziemy gościć Państwa w całkowicie nowym miejscu: Bielsko-Biała - MERA Galeria Wnętrz. Nasz nowy salon to przestrzeń szczególna, skierowana do miłośników luksusowych wnętrz oraz entuzjastów niebanalnego wzornictwa, którego mocną stroną jest funkcjonalność. To tutaj w kameralnej atmosferze, przy wsparciu profesjonalnej, doświadczonej i wyszkolonej obsługi, będziecie Państwo mogli przyjrzeć się z bliska topowym aranżacjom kuchennym, poznać tajniki ich wyjątkowości, a także docenić piękno i kunszt wykonania.

Wszystkie osoby, które w terminie 15-18 października br. odwiedzą nowy bielski salon, będą mieć okazję otrzymać naszą autorską Książkę Kucharską wraz z podwójnym zaproszeniem na wspólne gotowanie z ambasadorem marki Halupczok Kuchnie i Wnętrza- Pascalem Brodnickim. Celebrujmy te chwile wspólnie!

2018-08-02

Z pasji do tworzenia, umiłowania perfekcji oraz budzenia niezapomnianych emocji marka Halupczok Kuchnie i Wnętrza oraz BMW Sikora Opole, stworzyły nadzwyczajną FUZJĘ DOZNAŃ. W ramach tego programu Klienci firmy Halupczok zyskują niezwykłą okazję otrzymania pojazdu BMW na weekend i odkrycia radości, jaką daje taka jazda. Klientów BMW Sikora obdarzamy ekskluzywną kawiarką renomowanej marki wraz z rocznym zapasem aromatycznej, specjalnie wyselekcjonowanej kawy.

Doświadcz wyjątkowej siły inspiracji i wejdź do świata FUZJI DOZNAŃ!

REGULAMIN

2018-07-19

W atmosferze fantastycznych sportowych emocji, ducha rywalizacji i niezapomnianych doznań zarówno estetycznych, jak i kulinarnych upłynęła tegoroczna edycja Mazury Equestrian Show Gałkowo Masters, zorganizowana w Stadninie Koni Ferensteinów. Marka Halupczok Kuchnie i Wnętrza miała ogromną przyjemność być częścią tego pełnego pasji wydarzenia. W oprawie naszej kuchni Eleganza mistrz cukiernictwa firmy Gaggenau - Krzysztof Kopciński, tworzył kulinarne dzieła sztuki, hipnotyzując gości ich porywającym smakiem. W feerię barw i wyrafinowane wzornictwo obfitował natomiast legendarny konkurs kapeluszowy, gdzie jedną z nagród stał się prezent sygnowany naszą stolarską pasją. Było nam niezwykle miło, móc partnerować tej prestiżowej imprezie, na której kolejną edycję z niecierpliwością czekamy. 

2018-07-16

Efektowny design, funkcjonalne i nowatorskie rozwiązania, a przede wszystkim unikalny artyzm skryte w kolekcjach kuchennych marki Halupczok teraz na wyciągnięcie ręki. A wszystko w związku z planowaną zmianą lokalizacji obecnego salonu firmowego Halupczok Kuchnie i Wnętrza w Bielsku Białej. Wszystkie aranżacje kuchenne będące częścią ekspozycji tego showroomu, dostępne są w specjalnej promocyjnej ofercie http://niko-kuchnie.pl/nowosci

2018-06-27

Gałkowo Masters to wydarzenie sportowo - towarzyskie z wieloletnią tradycją, przyciągające zarówno miłośników sportu, jak i wielbicieli piękna. Wspaniali jeźdźcy, duch rywalizacji, piękne konie, a wszystko to w malowniczej scenerii Mazur. Partnerem tegorocznej XVII - tej edycji imprezy jest marka Halupczok Kuchnie i Wnętrza, której fascynująca aranżacja kuchenna - ELEGANZA stanie się tłem dla kulinarnej magii w wykonaniu wirtuoza smaków firmy Gaggenau - Krzysztofa Kopcińskiego. 

Serdecznie zapraszamy! Dzielmy te chwile wspólnie!

wyświetlono artykuły od 1 do 8 (84 znalezionych)
Strona 1 z 11
Przejdź do strony

Firma HALUPCZOK - producent mebli jest właścicielem praw autorskich i pokrewnych wszystkich prezentowanych zdjęć i tresci.
Wszelkie kopiowanie oraz rozpowszechnianie jest zabronione!

All rights reserved © 2018 Kuchnie Halupczok, created by NSF.pl powered by GeopardCMSEnova logo