Aktualności

2018-12-05

Z ogromną satysfakcją przyjęliśmy informację o uhonorowaniu kolekcji kuchennej VALENTIA prestiżową nagrodą DIAMENT MEBLARSTWA 2019. W 13. edycji konkursu Diament Meblarstwa Jury składające się z ekspertów rynku, praktyków oraz przedstawicieli branżowych mediów   nagrodziło 29 mebli, akcesoriów wnętrzarskich i komponentów spośród 130 zgłoszonych. Kolekcja VALENTIA doceniona została za nowoczesność rozwiązań, innowacyjność i funkcjonalność oraz piękno projektu. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się w dn. 5 grudnia 2018 r. w Warszawie. Odbierając statuetkę, w krótkim podziękowaniu, dedykowaliśmy ją Państwu, ponieważ to Państwo codziennie inspirujecie nas do tworzenia coraz to bardziej wyrafinowanych i pasjonujących wnętrz kuchennych, za co niezmiernie dziękujemy!   

Podczas gali rozdano także nagrody partnera technologicznego konkursu- firmy Globus. "Złota Piła" trafiła na ręce naszej firmy za precyzję detali tworzonych mebli kuchennych i stolarską pasję odzwierciedlaną w każdym ich szczególe. 

2018-11-30

Jest nam niezwykle miło, móc podzielić z Państwem milowy krok w historii marki HALUPCZOK. W dniu 30 listopada 2018 r. marka HALUPCZOK zmieniła swoje LOGO po blisko 10 latach funkcjonowania poprzedniego. Ta historyczna zmiana podyktowana jest dynamicznym rozwojem firmy i ma na celu podkreślenie spójnego wizerunku marki premium. Nowe logo wciąż silnie nawiązuje do stolarskich tradycji i umiłowania rzemiosła, które wyróżniają firmę, zyskało jednak nowoczesny sznyt na miarę współczesności. Inspiracją do jego stworzenia stał się techniczny rysunek wnętrza kuchennego oraz doskonałość i perfekcja tworzonych aranżacji kuchennych, niezmiennie stanowiące priorytet firmy. Wielka odsłona nowego logo miała miejsce podczas uroczystego otwarcia jedenastego salonu firmowego marki HALUPCZOK, w Galerii Wnętrz Tetmajera 83 w Krakowie.

2018-10-24

Odwaga do zmian to siła napędowa sukcesu. Marka Halupczok codziennie wychodzi poza granice rzemiosła i podąża tam, gdzie prowadzą artystyczne ambicje firmy, stawiając za cel perfekcję zamkniętą w bryle mebli kuchennych. Na swej drodze do doskonałości, otwieramy się wciąż na nowe wyzwania. Właśnie teraz nadszedł ten czas! Fundamentalny - NOWY etap w historii marki już za moment. Chcielibyśmy podzielić te emocje z Państwem, bowiem Wasze zaufanie w naszą misję tworzenia kuchni pięknych, tętniących rodzinnym gwarem i szczęściem to dla nas priorytet. Bądźcie z nami 30 listopada 2018 r., kiedy wspólnie odkryjemy to co NOWE!

2018-10-12

DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy odwiedzili nasz targowy showroom podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Wyposażenia Wnętrz -  Warsaw Home. Było nam niezwykle miło, móc Państwa gościć i wspólnie dzielić emocje związane z premierową odsłoną kolekcji MARRONE.

2018-09-17

ZAPRASZAMY do wspólnego smakowania designerskich nowości marki Halupczok Kuchnie i Wnętrza podczas tegorocznej III edycji Międzynarodowych Targów Wyposażenia Wnętrz WARSAW HOME, jakie odbędą się w dniach 4 - 7 października 2018 r. w podwarszawskim Nadarzynie.

Intensywność doznań estetycznych zagwarantują: wzornicze wyrafinowanie i subtelne piękno, oszałamiające materiały oraz rozwiązania intrygujące funkcjonalnością, stanowiące niezaprzeczalną siłę najnowszych aranżacji kuchennych, które zaprezentujemy Państwu podczas wydarzenia.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji - przez 4 dni targów, nasi specjaliści służą fachowym doradztwem w zakresie tworzenia wnętrz kuchennych odzwierciedlających Państwa potrzeby i oczekiwania, jak również niezliczonych możliwości ich kreowania.

STOISKO nr B3.9
HALA B
strefa: KITCHEN & DINING
PTAK WARSAW EXPO, Al. Katowicka 62, Nadarzyn

Spotkajmy się i dzielmy te emocje WSPÓLNIE!

Do zobaczenia!

 

2018-09-10

Już od dnia 15.10.2018r. będziemy gościć Państwa w całkowicie nowym miejscu: Bielsko-Biała - MERA Galeria Wnętrz. Nasz nowy salon to przestrzeń szczególna, skierowana do miłośników luksusowych wnętrz oraz entuzjastów niebanalnego wzornictwa, którego mocną stroną jest funkcjonalność. To tutaj w kameralnej atmosferze, przy wsparciu profesjonalnej, doświadczonej i wyszkolonej obsługi, będziecie Państwo mogli przyjrzeć się z bliska topowym aranżacjom kuchennym, poznać tajniki ich wyjątkowości, a także docenić piękno i kunszt wykonania.

Wszystkie osoby, które w terminie 15-18 października br. odwiedzą nowy bielski salon, będą mieć okazję otrzymać naszą autorską Książkę Kucharską wraz z podwójnym zaproszeniem na wspólne gotowanie z ambasadorem marki Halupczok Kuchnie i Wnętrza- Pascalem Brodnickim. Celebrujmy te chwile wspólnie!

2018-08-02

Z pasji do tworzenia, umiłowania perfekcji oraz budzenia niezapomnianych emocji marka Halupczok Kuchnie i Wnętrza oraz BMW Sikora Opole, stworzyły nadzwyczajną FUZJĘ DOZNAŃ. W ramach tego programu Klienci firmy Halupczok zyskują niezwykłą okazję otrzymania pojazdu BMW na weekend i odkrycia radości, jaką daje taka jazda. Klientów BMW Sikora obdarzamy ekskluzywną kawiarką renomowanej marki wraz z rocznym zapasem aromatycznej, specjalnie wyselekcjonowanej kawy.

Doświadcz wyjątkowej siły inspiracji i wejdź do świata FUZJI DOZNAŃ!

REGULAMIN

wyświetlono artykuły od 1 do 8 (87 znalezionych)
Strona 1 z 11
Przejdź do strony

Firma HALUPCZOK - producent mebli jest właścicielem praw autorskich i pokrewnych wszystkich prezentowanych zdjęć i tresci.
Wszelkie kopiowanie oraz rozpowszechnianie jest zabronione!

All rights reserved © 2019 Kuchnie Halupczok, created by NSF.pl powered by GeopardCMSEnova logo