Aktualności

2017-09-07

Serdecznie zapraszamy od 6 do 8  października do odwiedzenia naszego stoiska C 24 hala F na targach Warsaw Home w Nadarzynie koło Warszawy PTAK WARSAW EXPO Al. Katowicka 62. Jak zwykle przygotowaliśmy dla Państwa najnowsze modele kuchni oraz wiele niespodzianek. Z niecierpliwością oczekujemy na jedno z najważniejszych wydarzeń branży wnętrzarskiej w Polsce!

Warsaw Home

2017-07-31

 

Z niezwykłą przyjemnością pragniemy podzielić się z Państwem informacją, że nasza kuchnia Eleganza została finalistką prestiżowego konkursu Dobry Wzór, organizowanego przez Instutut Wzornictwa Przemysłowego.

Eksperci konkursu docenili wyjątkowy i unikalny design naszej aranżacji kuchennej ELEGANZA, jej niezwykłą funkcjonalność, liczne innowacyjne rozwiązania oraz komfortową, użytkową strefę kulinarną. Wystawa finalistów będzie miała miejsce w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie w dniach 27 października – 3 grudnia br.

kuchnia eleganza
wyświetlono artykuły od 1 do 8 (70 znalezionych)
Strona 1 z 9
Przejdź do strony

Firma HALUPCZOK - producent mebli jest właścicielem praw autorskich i pokrewnych wszystkich prezentowanych zdjęć i tresci.
Wszelkie kopiowanie oraz rozpowszechnianie jest zabronione!

All rights reserved © 2018 Kuchnie Halupczok, created by NSF.pl powered by GeopardCMSEnova logo