Aktualności

2017-09-07

Serdecznie zapraszamy od 6 do 8  października do odwiedzenia naszego stoiska C 24 hala F na targach Warsaw Home w Nadarzynie koło Warszawy PTAK WARSAW EXPO Al. Katowicka 62. Jak zwykle przygotowaliśmy dla Państwa najnowsze modele kuchni oraz wiele niespodzianek. Z niecierpliwością oczekujemy na jedno z najważniejszych wydarzeń branży wnętrzarskiej w Polsce!

Warsaw Home

2017-07-31

 

Z niezwykłą przyjemnością pragniemy podzielić się z Państwem informacją, że nasza kuchnia Eleganza została finalistką prestiżowego konkursu Dobry Wzór, organizowanego przez Instutut Wzornictwa Przemysłowego.

Eksperci konkursu docenili wyjątkowy i unikalny design naszej aranżacji kuchennej ELEGANZA, jej niezwykłą funkcjonalność, liczne innowacyjne rozwiązania oraz komfortową, użytkową strefę kulinarną. Wystawa finalistów będzie miała miejsce w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie w dniach 27 października – 3 grudnia br.

kuchnia eleganza
2017-03-16

Szanowni Państwo, z ogromną przyjemnością i niezwykłą radością informujemy, że nasze meble kuchnne ELEGANZA, otrzymały Złoty Medal MTP na Targach Meble Polska 2017 w Poznaniu.

 

Nasza wytworna kuchnia Eleganza, zaprojektowana przez Annę Dzierżanowską, Adriana Halupczoka i Tomasza Przybyłę była nominowana w kategorii MEBLE SKRZYNIOWE – KATEGORIA POTWIERDZONA JAKOŚĆ.

 

Obecnie trwa kolejny etap rywalizacji – plebiscyt Złoty Medal – Wybór Konsumentów.

Oznacza to, że teraz Państwo możecie docenić produkt, nad którym intensywnie pracowaliśmy i który polecamy serdecznie. Zainspirowani naturą, w bryle mebli kuchennych ELEGANZA, zamknęliśmy niezwykłe piękno, charakter, luksus i funkcjonalność popartą najnowszymi technologiami. Jesteśmi bardzo dumni z efektu naszej pracy.

 

Będzie nam więc niezmiernie miło, jeśli zechcecie Państwo oddać swój cenny głos na meble kuchenne ELEGANZA http://zlotymedal.mtp.pl/pl/wybor_konsumentow-glosowanie/221/

 

Głosowanie trwa do 17.04.2017. Dziennie można oddać tylko jeden głos.

http://zlotymedal.mtp.pl/pl/wybor_konsumentow-glosowanie/221/

kuchnia eleganza

 

wyświetlono artykuły od 1 do 8 (69 znalezionych)
Strona 1 z 9
Przejdź do strony

Firma HALUPCZOK - producent mebli jest właścicielem praw autorskich i pokrewnych wszystkich prezentowanych zdjęć i tresci.
Wszelkie kopiowanie oraz rozpowszechnianie jest zabronione!

All rights reserved © 2017 Kuchnie Halupczok, created by NSF.pl powered by GeopardCMSEnova logo