Aktualności

2019-03-19

Składamy SERDECZNE PODZIĘKOWANIA na ręce wszystkich gości, którzy odwiedzili targowy showroom marki Halupczok podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Poznańskich MEBLE POLSKA 2019. Dziękujemy za inspirujące spotkania, ciekawe rozmowy, spostrzeżenia pełne uznania. Jest nam niezwykle miło, że mogliśmy gościć Państwa i wspólnie dzielić emocje związane z odsłoną premierowych kolekcji kuchennych MARRONE oraz MARSALA, jak również razem świętować 15. urodziny firmy. Mamy ogromną nadzieję, że to spotkanie będzie kontynuacją wspólnej drogi w tworzeniu inspirujących wnętrz.

2019-03-05

Zapraszamy do wspólnego świętowania 15 urodzin firmy Halupczok podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich MEBLE POLSKA 2019 i wzięcia udziału w jubileuszowym konkursie, w którym nagrodą główną jest ekskluzywna kawiarka marki Siemens. Wystarczy odwiedzić najnowsze kolekcje kuchenne marki Halupczok prezentowane w ich premierowej odsłonie w dniach 12-15 marca 2019. Następnie wykonać inspirujące zdjęcie z wizyty i umieścić je na swoim profilu w mediach społecznościowych ( Facebook, lub/i Instagram) wraz z oznaczeniem @meble.halupczok oraz hasztagiem #halupczok do 31 marca br. 15 autorów najbardziej intrygujących zdjęć zostanie nagrodzonych autorskimi prezentami od marki Halupczok, a zwycięzca otrzyma nagrodę główną - luksusową kawiarkę marki Siemens.

Stoisko nr 17, Pawilon nr 7
12-15 marca 2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ul. Głogowska 14, Poznań

Do zobaczenia!

2019-02-26

Zapraszamy na spotkanie z najlepszym światowym designem oraz świętowanie 15. urodzin marki Halupczok podczas największego w Europie Środkowo - Wschodniej międzynarodowego wydarzenia branży meblarskiej - MEBLE POLSKA 2019, które odbędzie się w Poznaniu w terminie 12-15 marca 2019 r.

Odkryjemy przed Państwem premierowe aranżacje kuchenne- MARRONE i MARSALA, przenosząc do świata designerskich nowości, innowacyjnych technologii oraz autorskich, funkcjonalnych rozwiązań.

Showroom targowy Halupczok nr 17, Pawilon nr 7
12-15 marca 2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ul. Głogowska 14, Poznań

Celebrujmy te momenty WSPÓLNIE!

Do zobaczenia!

2018-12-05

Z ogromną satysfakcją przyjęliśmy informację o uhonorowaniu kolekcji kuchennej VALENTIA prestiżową nagrodą DIAMENT MEBLARSTWA 2019. W 13. edycji konkursu Diament Meblarstwa Jury składające się z ekspertów rynku, praktyków oraz przedstawicieli branżowych mediów   nagrodziło 29 mebli, akcesoriów wnętrzarskich i komponentów spośród 130 zgłoszonych. Kolekcja VALENTIA doceniona została za nowoczesność rozwiązań, innowacyjność i funkcjonalność oraz piękno projektu. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się w dn. 5 grudnia 2018 r. w Warszawie. Odbierając statuetkę, w krótkim podziękowaniu, dedykowaliśmy ją Państwu, ponieważ to Państwo codziennie inspirujecie nas do tworzenia coraz to bardziej wyrafinowanych i pasjonujących wnętrz kuchennych, za co niezmiernie dziękujemy!   

Podczas gali rozdano także nagrody partnera technologicznego konkursu- firmy Globus. "Złota Piła" trafiła na ręce naszej firmy za precyzję detali tworzonych mebli kuchennych i stolarską pasję odzwierciedlaną w każdym ich szczególe. 

2018-11-30

Jest nam niezwykle miło, móc podzielić z Państwem milowy krok w historii marki HALUPCZOK. W dniu 30 listopada 2018 r. marka HALUPCZOK zmieniła swoje LOGO po blisko 10 latach funkcjonowania poprzedniego. Ta historyczna zmiana podyktowana jest dynamicznym rozwojem firmy i ma na celu podkreślenie spójnego wizerunku marki premium. Nowe logo wciąż silnie nawiązuje do stolarskich tradycji i umiłowania rzemiosła, które wyróżniają firmę, zyskało jednak nowoczesny sznyt na miarę współczesności. Inspiracją do jego stworzenia stał się techniczny rysunek wnętrza kuchennego oraz doskonałość i perfekcja tworzonych aranżacji kuchennych, niezmiennie stanowiące priorytet firmy. Wielka odsłona nowego logo miała miejsce podczas uroczystego otwarcia jedenastego salonu firmowego marki HALUPCZOK, w Galerii Wnętrz Tetmajera 83 w Krakowie.

2018-10-24

Odwaga do zmian to siła napędowa sukcesu. Marka Halupczok codziennie wychodzi poza granice rzemiosła i podąża tam, gdzie prowadzą artystyczne ambicje firmy, stawiając za cel perfekcję zamkniętą w bryle mebli kuchennych. Na swej drodze do doskonałości, otwieramy się wciąż na nowe wyzwania. Właśnie teraz nadszedł ten czas! Fundamentalny - NOWY etap w historii marki już za moment. Chcielibyśmy podzielić te emocje z Państwem, bowiem Wasze zaufanie w naszą misję tworzenia kuchni pięknych, tętniących rodzinnym gwarem i szczęściem to dla nas priorytet. Bądźcie z nami 30 listopada 2018 r., kiedy wspólnie odkryjemy to co NOWE!

2018-10-12

DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy odwiedzili nasz targowy showroom podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Wyposażenia Wnętrz -  Warsaw Home. Było nam niezwykle miło, móc Państwa gościć i wspólnie dzielić emocje związane z premierową odsłoną kolekcji MARRONE.

wyświetlono artykuły od 1 do 8 (90 znalezionych)
Strona 1 z 12
Przejdź do strony

Firma HALUPCZOK - producent mebli jest właścicielem praw autorskich i pokrewnych wszystkich prezentowanych zdjęć i tresci.
Wszelkie kopiowanie oraz rozpowszechnianie jest zabronione!

All rights reserved © 2019 Kuchnie Halupczok, created by NSF.pl powered by GeopardCMSEnova logo